Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Głupie pytanie w która stronę ma się kręcić smiglo patrząc od tyłu? W lewo czy w prawo.Bo jak wyklon jest w prawo to teoretycznie ma się kręcić w lewo.A jak mnie oczy nie mylą kręci się w prawo i ciągnie czyli dobrze.Tylko jak wyklon w prawo i kręci w prawo i ciągnie to loco wyklon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrząc od tyłu modelu to śmigło kręci się w prawo, a właściwie w lewo bo podaje się patrząc na model z przodu :-)) Namieszałem?! , mam nadzieje, że nie, ale masz dobrze i obroty i wykłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam probuje dojsc do ladu z moim samolotem.Mam Problem z przerobieniem tylniego kola skretnego.Ale dzis o czyms innym .

Zalozylem smiglo 13+6.5 i mialem osiagi: pobor pradu  30.92 Ampera i wydajnosc 453 watt. Regel ma 60 A wiec polowa to sie nie zagrzeje. A jakie ma orginalne smiglo wymiary to nie pisze . I to mnie najbardziej w K.....a jak kupujesz gotowce.Jaki silnik nie pisze serwa nie pisze.A chcialem sprawdzic ciag by wiedziec jaki zapas mocy mam odnosnie do masy ale proba nie wyszla:( Jak wy sprawdzacie ciag koledzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodi kąt silnika patrząc od tyłu musi być w prawo jakieś 2-3 stopnie w zależności od modelu,gdyby go nie było model (dalej patrząc od tyłu) ściągało by na lewo,śmigło kręcące się w prawo lub w lewo będzie odpychało model w przeciwnym kierunku od obrotów silnika,podobnie jest z kątem w dół ale to raczej akrobatów nie dotyczy.Tak chyba najprościej wytłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z nadzieja ze kazdy ma mozliwosc dzis polatac: :D:D Ja to mam nadzieje zaraz po poscie zrobic.Jak uciagnie smiglo o ktore pytalem sprawdze pochwale sie.Najlepiej zona mi dowalila trza bylo nowe zamowic a nie kabinowac,miala z reszta racje zrobie to jutro:P Teraz pare fotek dam ,lotka naprawiona o niebo lepiej (juz doswiadczenie rosnie:P) jak ta co urwalem przez trawe.Tylnie kolko ktore pokazywalem calkiem przerobilem bo tamto bylo kicha tylko ladnie wygladalo.Choc tak z tego zadowolony nie jestem ,orginalnie Maja glupie rozwiazanie. Bocznie zamontowane serwo z jednym bowdenem do kierunku a z tamtad do kolka dwoma bodenami.I mysle ze przez male luzy i przez za duza droge jaki musi ten uklad przejsc ,to serwo nie wyrabia za bardzo chyba ze sie myle.. Maske mam na 2 kolkach i gora i dol na magnesach nawet dobrze trzymaja bo  naniej dowarzylem przod dodatkowo:P. 

Odbiornik dalem na takiej plytce i zamontowalem stylu i poprowadzilem anteny tak jak wczesniej pisalem tylko sa bardziej wypuszczone.A kabina nie polamie ich bo wycialem glebsze rowki.i przykleilem je Cale tasma bezbarwna.Tasma chyba nie zmieni sily zasiegu:P??Pozdrawiam

post-14378-0-11721200-1400341848_thumb.jpg

post-14378-0-28447900-1400341904_thumb.jpg

post-14378-0-28107300-1400341963_thumb.jpg

post-14378-0-49540000-1400342047_thumb.jpg

post-14378-0-63033700-1400342103_thumb.jpg

post-14378-0-64910800-1400342222_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo ja dzisiaj polatałem :)

Sukhoiem trochę po kręciłem koziołki a potem wziąłem na tapetę Volitation Double Horse ...

Ćwiczyłem starty i lądowania na celu.

A Sbacha nie mogę się już doczekać. Podoba mi się mimo wszystko.

Już w poniedziałek powinienem się cieszyć moim nowiusieńkim 342 ;)

Jak tylko przyjedzie .... latanko o ile pogoda się nie popsuje. Dzisiaj w południe trochę szarpało ale po południu zrobiło się spokojnie, powiedziałbym nawet, że kompletna "flauta" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet mnie nie denerwuj .... utknął na cle, śmierdziele wołają extra 40 funtów za uwolnienie "zakładnika" bo zamówiłem w Chinach, nie było w UK ;(

No i teraz mam .... z 90 funtów zrobiło się .... 130 ..... szlag mnie mało dzisiaj nie trafił jak przeczytałem wiadomość. W sumie niby pikuś bo 40 funtów nie majątek ale CZASSSSSSS :( bo śmierdziele - przepraszam za wyrażenie sami by się nie odezwali tylko czekałbym następnych kilka dni aż dostanę fakture do zapłacenia cła i vat'u a jak znam życie to i tak pewnie się przeciagnie o kilka dni, jak dobrze pójdzie to może z poczatkiem przyszłego tygodnia dostanę ;(

Eeeeeh, wściekły jestem taki, że chyba dzisiaj nie usnę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.