Skocz do zawartości

Potrzebny modelarz z Mińska Mazowieckiego lub okolic


okraglaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od niedawna zaczelem swoja przygode z modelarstwem na pocztek zakupilem mirage 2000 kompletny tylko sek w tym ze nawet nim nie wystartowalem:( Bo najpierw bateria Li-Pol wybuchla i spalila mi trochw wykladziny a wczoraj przestala dzialac aparatura a nie wiem czy to odbiornik czy nadajnik.

Prosba moje zeby ktos mi sprawdzil z okolic mińska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

no to czym prędzej składac mu wizyte ja bym jechal nawet do czech albo odeslij mu i juz, jak ci dobrej nie odesle to mozna zawsze go do sądu podac ;] :evil: :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę i nieśmiało zapytam- a jak sprawdzałeś tę elektronikę? Tak naprawdę nawet nie wiadomo jaką częstotliwość generuje Twój nadajnik, gdyż z opisu na podanej stronie może to być 35, 40 a nawet 72 MHz , a to robi dużą różnicę przy zakupie odbiornika. Po drugie powiedz czy w okienku w lewym dolnym rogu jest możliwość wyjęcia rezonatora zwanego popularnie kwarcem, czy to tylko atrapa :wink: .

I może w ramach wolnego czasu przedstaw "historię choroby", bo na razie wszystko to bardzo tajemnicze, zaiste :roll: .

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Mińska Maz. grasuje dwóch modelarzy o których wiem ale nie znam ich z imienia i nazwiska. Jeden lata w okilcach Dębe Wielkie (jak się minie tą górkę jadąc od Warszawy za stacją benzynową po prawej stronie) pięknym dużym akrobatem a drugi pracuje w ZNTK-u.... Może w przyszłym tygodniu nawiążę bliższy kontakt..... z tym drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę i nieśmiało zapytam- a jak sprawdzałeś tę elektronikę? Tak naprawdę nawet nie wiadomo jaką częstotliwość generuje Twój nadajnik, gdyż z opisu na podanej stronie może to być 35, 40 a nawet 72 MHz , a to robi dużą różnicę przy zakupie odbiornika. Po drugie powiedz czy w okienku w lewym dolnym rogu jest możliwość wyjęcia rezonatora zwanego popularnie kwarcem, czy to tylko atrapa :wink: .

I może w ramach wolnego czasu przedstaw "historię choroby", bo na razie wszystko to bardzo tajemnicze, zaiste :roll: .

Krzysiek

 

A wiec kupilem mirage 2000

200802151152.jpg

Ale nawet nim nie polatalem bo bateria wybuchla (teraz wiem ze z mojej winy)

spalony1.jpg

bateriabum.jpg

 

W niedziele zrobilem sobie spacer z modelem w celu sprawdzenia zasiegu aparatury wyszlo ok 700m potem serwa juz drgaly, po powrocie do domu model juz nie reagowal. Sprawdzalem uklad BEC i napiecie dochodzilo do odbiornika wiec przypuszczalem ze to on siadl i moje przepuszczenia sie potwierdzily dzieki koledze z wawy

 

A rezonator oczywiscie ze jest, zadna atrapa:)

narazie szukam odbiobiornika i sie zastanawiam czy ten http://modele.sklep.pl/product_info.php?products_id=278

czy e-sky kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 5 w zwykłych aparaturach odpowiada sterowaniu lewą lub prawą lotką , kanał 6 np chowaniem podwozia , otwieraniem klap lub przy sterowaniu śmigłowca czymś tam (nie mam śmigłowca to nie pamiętam . ) . Są aparatury z wyższej półki , w których można dowolnie przypisywać kanały . Co do akumulatora to możesz podać link do sklepu gdzie kupiłeś model lub oznaczenie pakietu , który się spalił . Był on 2 czy 3 celowy . Pakietu 3S 1300 mAh o wadze 70 gram po prostu nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.