Skocz do zawartości

rozpoczęcie budowy samolotu spalinowego , proszę o pomoc


fluffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie uważam że jesteś zbyt surowy, tylko poprostu zapytałem czy można zastąpić to zastąpić bo nigdzie o tym nie pisało. Może macie racje i powinienem nosić okulary. Ale wy też zapewne jak byliscie młodsi to zadawaliscie dużo pytań, i mogło sie wam zdarzyć że źle zrozumieliście fragment.

 

Więc jeśli to wam we mnie nie pasuje to Przepraszam!!! :(

 

EDIT: Przedewszystkim Przepraszam za to :(

 

Jak trafisz na rowkowany 6mm też może być. :roll:

 

Nieuważnie Przeczytałem, i proszę tylko o to żebyście mnie zrozumieli, że każdemu człowiekowi może się to zdarzyć. :(

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Do szanownych panów mózgowców i intelektów oraz orłów modelarstwa.

 

Czy po pierwsze zwróciliście uwagę w jakim dziale jesteście ?

 

Jeśli nie to przypominam ,że ten dział powstał specjalnie po to aby młody adept lotnictwa RC w w miarę bezstresowy sposób dotarł się do forum ,a i przy okazji liznął wiedzy modelarskiej.

 

A wy co , jeździcie po chłopaków ile możecie , łącznie z obrażaniem i wyzwiskami !!!

 

:oops: Normalnie mi wstyd za was!!! :twisted:

 

Jeśli uważacie ,że kolega zadaje pytania poniżej waszego poziomu ,to nie odpowiadajcie ,albo ograniczcie się do podania faktów .

 

Są działy gdzie takie pytania skończyły by się od ręki jak nie krawatami ,to banem ,ale nie tu!!

Do jasnej ....... co jest z wami ,dawno tak samo mieliście milion pytań i pustkę w głowie??

 

Za obrażanie "Totalny rozpad logicznych funkcji mózgu" kolega baxter12 dostaje krawacik.

Jak Ci (w tym dziale) "młody" pytaniami nie odpowiada to nie pisz ,a tym bardziej nie obrażaj.

(Zazwyczaj komentarze piszę jako wiadomości prywatne za co kto dostaje krawat,ale tym razem zrobię odstępstwo od zasady.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem zebym byl szczesliwy, ale to Wasze forum.

Szkoda tylko ze skasowalem tego posta, bo po nim kolega Flufly zaczal aktywnie uzywac.. no wiecie czego i oczu.

Wczoraj rozmawialem z nim na gg i doszlismy gdzie popelnia blad przysklejaniu kartek.

czasem potrzbny jest impuls do dzialania.

 

lacze wyrazy szacunku

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.