Skocz do zawartości

rozpoczęcie budowy samolotu spalinowego , proszę o pomoc


fluffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ehhhhh czytaj czytaj i czytaj i jeszcze raz czytaj ... az rece opadaja jak widze twoja ignorancje. Myslisz ze mozesz sobie tak psiac i wszyscy beda podawac ci na tacy co tylko zechcesz. Nawet nieczytasz tego co wszyscy pisza .. normalnie jak grochem o sciane, wstydzilbys sie. Jak zazniesz rozumiec co ludzie do ciebie mowia i co staraja sie przekazac w swoich publikacjach to znalezienie czegokolwiek raczje niebedzie problemem. O! o jest moja rada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co mi pisali, że najlepiej kupować w sklepie a nie przez neta, mówili mi też żebym szybowca zaczął, mówili też żebym najpierw zrobił model i miałem go pokazać, chciałem go dzisiaj rozpocząć ale nie było materiałów i się was tylko zapytałem w jakim sklepie internetowym najlepiej kupić depron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dzięki, to mi wiele pomogło, jutro pojade do budowlanego i sprawdzę.

 

Na pierwszej stronie podajesz link do budowy RWD5 gdzie masz jak byk napisane na samej górze:

 

Depron 6mm gładki (IzoFloor firmy Decora), Depron 3mm rowkowany (IzoFloor)

 

Czytałeś co tam jest napisane czy tylko obrazki oglądałeś :)

Abyś 15 razy nie latał do tego budowlanego to obejrzyj sobie raz jeszcze te obrazki! Będziesz wiedział czego masz szukać bo ten materiał sprzedawany jest pod różnymi nazwami. Są to płyty izolacyjne pod panele podłogowe, kafelki i inne głupoty. Ta jasna ma 6mm grubości a ta ciemna 3mm bo tego pewnie też nie doczytałeś. Jak trafisz na rowkowany 6mm też może być. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dzisiaj byłem w sklepie i był tylko IzoFloor rowkowany 6mm i 3 mm to wziąłem tylko na skrzydła i jeszcze tylko klej kupiłem, co mam zrobić: zobaczyć w innym sklepie czy jest IzoFloor gładki czy kupić ten rowkowany??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bartek-91 napisał: Przedewszystkim depronu nie znajdziesz w sklepie modelarskim a jeśli już to w wysokiej cenie

 

Jak to nie znajdę ja jeżdże po depron głównie do modelarskiego do warszawy na Bitwy Warszawskiej i tam jest depron i nie jest drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka dzisiaj byłem w sklepie i był tylko IzoFloor rowkowany 6mm i 3 mm to wziąłem tylko na skrzydła i jeszcze tylko klej kupiłem, co mam zrobić: zobaczyć w innym sklepie czy jest IzoFloor gładki czy kupić ten rowkowany??

 

Wyżej już masz odpowiedź na to pytanie, pisałem:

 

"Abyś 15 razy nie latał do tego budowlanego..."

 

Ewidentnie nie czytasz co ludzie Tobie podpowiadają :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w lipnych budowlanych kupujecie. U mnie w sklepie już wiedzą do czego się wykorzystuje ten materiał i sprzedają na sztuki. Proponuję poszukać innego sklepu budowlanego :wink:

bartek-91 napisał: Przedewszystkim depronu nie znajdziesz w sklepie modelarskim a jeśli już to w wysokiej cenie

 

Jak to nie znajdę ja jeżdże po depron głównie do modelarskiego do warszawy na Bitwy Warszawskiej i tam jest depron i nie jest drogi

Ja pisałem z własnego doświadczenia. Mi taniej wychodzi kupić w budowlanym a i nie w każdym modelarskim mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to IzoFloor gładki jest po 2 stronach gładki, a rowkowany po jednej stronie gładki a po 2 z rowkami, czy ewentualnie dało by sie zastąpić IzoFloor 6mm gładki na rowkowany??

 

Wes wogole zacznij czytac co ludzie pisza bo normalnie mnie cos strzela jak pytasz o to co ktos napisal kilka postow wczesniej.. w tym samym temacie... niewiem czy masz problemy ze wzrokiem czy przestrzenia miedzy uszami. Jak dla mnie jest to totalny brak szacunku.

 

Mam nadzieje ze nieuda ci sie polatac bo az strach pomyslec jakie szkody mozesz wyzadzic otoczeniu jak na statecznym ekranie masz problemy z percepcja i mysleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.