Skocz do zawartości

rozpoczęcie budowy samolotu spalinowego , proszę o pomoc


fluffy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dopiero zaczynam sie bawic w modelarstwo i bym chcial zbudowac swoj 1 model samolotu spalinowego :D i teraz potrzebuje waszej pomocy :!: :!: szukam kadłuba do silnika 2cm3 i chcialbym was prosic o plany do takiego samolotu i najlepiej ile desek balsowych bym potrzebował o jakich wymiarach itd. i jak sie do tego zabrac czyli co najpierw np. 1 zrobic kadłub 2. zamontowac silnik 3. uklad sterowania itd. Prosilbym o napisanie czegos o poszczególnych częsciach i tych najwazniejszych. Jesli napisalem z błedami to nie miejcie mi za zle bo dopiero zaczynam :D jak bede mial jeszcze jakies pytania to napisze 8) :!:

 

 

Plany mozecie wysylac na e-mail: jakub-hantom@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

Ja polecałbym Ci elektryka.Bezpieczniejszy w obsłudze jak zachowasz podstawowe zasady bezpieczeństwa.Możesz z depronu zrobić model który pozwoli wejść Ci w modelarstwo RC z prawdziwego zdarzenia i nauczy Cię prawidłowego posługiwania się sterami itp.Spalina nie wybacza błędów w takim stopniu jak to robią elektryki (oczywiście nie mówię tu o wsadzaniu rąk w obracające się śmigło).Chodzi mi bardziej o wagę , prędkość i obsługę a także wymagania konstrukcyjne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli najlepiej by bylo jak bym kupil 6-kanałową zeby tez bylo do innych modeli??

Jeżeli masz kase to 6ch z komputerem np mx-12, optic 6. Na tych aparaturach polecisz już prawie każdym modelem. Z każdym modelem apetyt rośnie tak więc myślę że dobra aparatura to podstawa. Ja na początku kupiłem sobie flasha 5 to już po 5 miesiącach musiałem wymieniać ale to troche inna historai bo wkręciłem się również w heli.

Pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te co pokazalem są niedobre??, wolalbym juz kupic 6-kanałowa

 

i to w granicach tych cen co tamte aparaturki

bo inni mi mowili ze najlepiej 6-kanalowa,

tylko myslalem ze do tego kupie 4-kanalowa a do nastepnych innych modeli bede inne kupowal

tylko nie wiem co sie bardziej oplaca czy do kazdego kupowac inna apke czy 1 ale do wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.