Skocz do zawartości

Gdzie kupić kabel silikonowy 2x1 lub 2x1,5mm2?


yahu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Szukam miękkiego kabla okrągłego (silikonowego/teflonowego(?) ) 2x1 lub 2x1,5mm2 Najlepiej w Warszawie.

 

 

Z góry dzięki za podpowiedź gdzie można kupić, ew. gdzie szukać. Wolałbym najpier pomacać kabel przed kupnem - chyba, że ktoś wie, że kabel nie będzie sztywny.

 

 

Pozdrawiam

Jasiek

yahu79(at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zajść do sklepu i kupić... gdzie widzisz problem?

 

ul. Stefana Baleya 3 (za Carrefour Express, koło apteki) Warszawa

 

Godziny otwarcia:

  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00
  • Sobota: 9:00 - 14:00

Kontakt:

tel. 22 48 78 488

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna różnica w kablach silikonowych. Mam kable silikonowe do pracy w wysokich temperaturach. Izolacja miękka, ale w środku "zwykły" kabel. Różnica w stosunku do kabli Turnigy kolosalna. W tych drugich druciki są więcej niż cienkie i takie nie ułamią się podczas pracy. Musisz dookreślić co potrzebujesz. Czy kabel w miękkiej izolacji, czy kabel "modelarski" który wytrzyma drgania w naszych modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

Chodziło mi o małe ilości i właśnie wielożyłowego kabla miękkiego. Znalazłem wyśmienite kable w silikonowej izolacji, do tego okrągłe (dwi zyły, każda we własnej izolacji i wszystko razem zalane "na okrągło"), czyli takie jak chciałem... kable głośnikowe... :)

 

Pozdrawiam

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz, wiem. Ale kupiłem silikonowy modelarski, pomacałem i już wiem, że więcej kupował za te pieniądze nie będę. Może w spalinach to ma znaczenie, ale w elektrykach nie widzę powodu, dla którego nie można zastosować głośnikowego. Jakem elektryk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.