Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zimno , ale godzinne loty zaliczone .

Wyry żyją lataniem  ,  myślę że zimą odpuszczą te loty szybowcowe . Pandemia trwa modelarnia zamknięta  a latać trzeba.

Diana Tomka lata super .

7 godzin temu, Picasa127 napisał:

Dziękuje bardzo wszystkim za przekazanie 1% podatku.

...trochę ten proces zajmuje naszym urzędom ;) ale na szczęście wypłata z fundacji trwa już tylko do tygodnia po przedstawieniu faktur za leki.

Jeszcze raz dzięki. Fundusze na pewno zostaną dobrze spożytkowane :)

 

Konrad Migdałek

 

 

 

Konrad dużo zdrowia życzymy od naszych modelarzy

 

572135924_logogwarek.jpg.6e8af90d1b14e8d71583f7e746d90c37.jpg

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Gościnie zawsze każdy członek innego klubu ale problem jest zawsze z tymi nie zrzeszonymi nigdzie. Wiesz jak jest latam przecież tylko tym czy siamtym w dodatku tylko czasami to dlaczego w tym czy innym klubie mam płacić składki na lotnisko przecież niebo jest dla wszystkich. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo. Marek od Was mi mówił o Pilatusie, że macie. Marek od Moravy. Pilatusa chciałem zelektryfikować. Ma dosyć pękaty dziób więc wejdzie silnik. Dziób też w stosunku do sc jest długi więc powinien się wyważyć pakietem i niewielką ilością ołowiu. Tak sobie teoretyzuję nie widząc modelu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc muszę zobaczyć mam ten model ładnych parę lat a pamięć jest zawodna ... Na wysokości jest hs 82mg lub 85mg wklejone na stale w ogonie ze stateczknikiem połączne popychaczem na sztywno.         Reszte musze sprawdzić i napisze  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.