Skocz do zawartości

ES


PITREK

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuję Easy Stara, chciałem kupić do nie go pakiet akumulatorów Li-pol 2200. Teraz przeczytałem na jednej ze stron, że stosuje się do niego pakiety od 800 do 1500. Czy taki pakiet(2200) może w jakiś sposób zaszkodzić ES czy mogę go kupić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie jestes poczatkujacym zrób u lotki. Znakomicie usprawnia ten zabieg latanie tym modelem. Jest tylko jedno ale - trzeba kupić nowa rurę węglową i "wpuścić" ją conajmniej do miejsca gdzie skrzydło zagina sie do góry, oczywiście jeszcze trzeba 2szt serw i wyciąc lotki. Z takim układem sterowania ES lata duzo efektywniej. Czasem warto poeksperymentowac.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Silnik przy 3-celowym Lipolu pobiera poniżej 10A.

A w praktyce: na pakiecie 1800mAh 3S masz 20 minut latania na 3/4 gazu. Czyli wliczajac przeloty szybowcowe - 40 minut latania. Oczywiście rekordziści mogą znacznie dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekordzistą nie jestem ale ES latałem ponad godzinę.

Jedyne co to po takim czasie boli kark i ma się przesyt :lol: .

Ten model ładnie szybuje i silnik jest potrzebny tylko do wyniesienia.

Ja na pakiecie 2200mA 3s i małej bezszczotce na 2/4 gazu latałem ok 30min.

 

To zależy jak kto lata, ja lata się nisko i ciągle na silniku to faktycznie ok 20min.

Ja preferuję windowanie wysoko aż do granic widoczności i szybowanie bez napędu.

Sztuką jest długo latać bez napędu niż katować pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik przy 3-celowym Lipolu pobiera poniżej 10A.

A w praktyce: na pakiecie 1800mAh 3S masz 20 minut latania na 3/4 gazu. Czyli wliczajac przeloty szybowcowe - 40 minut latania. Oczywiście rekordziści mogą znacznie dłużej...

 

Troche malo. Ja przy pakiecie 1300 mAh 2S, podrobką czyli P C Focusem robie 30 minut silnikowego lotu.

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.