Skocz do zawartości

odbiornik do FUTABY T10 CG


obsydian1000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcę dokupić oryginalny odbiornik FUTABY z systemem FASST do aparatury T10 CG.

Chcę aby miał co najmniej 8 kanałów (może być więcej).

Mam w związku z tym pytanie który będzie najlepszy np. w kwestii zasięgu i w ogóle

Może być drogi byle żeby był najlepszy.

Proszę o radę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używanie urządzenia radiowego o mocy większej niż dozwolona jest przestępstwem. Nie rozumiem po co te kombinacje z antenami i wzmacniaczem. Futaba ma wystarczający zasięg bez względu jaki się zastosuje fabryczny odbiornik. Dla pełnozakresowych wynosi koło 3 km. Używam Futaby od 16 lat . Jeśli chodzi Ci o latanie na większe odległości ( FPV ) to proponuję poczytać co robi ULC i czy warto inwestować w tą dziedzinę pseudomodelarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żeby zasięg poprawić zachowując oryginalny link fasst i funkcje odbiornika.  


ULC to jakiś rozumiem u użytkownik tego forum.

no mi by się taki tuning podobał . myślę że ewentualne kary nie są takie duże i zabawa mogła by być warta grzechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.

ale jakby tak bez wzmacniacza tylko wymiana samych anten w odbiorniku i nadajniku (w nadajniku kierunkowa jeśli  ze wzmacniaczem to oczywiście nie przekraczającym dozwolonej mocy).

i mogło by być dobrze . Tylko czy nadajnik  albo odbiornik się od tego nie rozwali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie

nie narzekam, w zasadzie to nawet nigdy go do końca nie sprawdziłem

ale tak myślę pod kontem fpv


po prostu z uwagi na dobrą jakość i nadajnika i odbiornika chciałbym pozostać przy tym sprzęcie .

myślę jedynie nad choćby podwojeniem zasięgu.no super by było jakbym mógł bezpiecznie polecieć na odległośc 10 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie to jest forum modelarskie a nie konstruktorskie .

Takim dziwakom jak ty nie powinno się radia sprzedawać .

A obowiożują cie przepisy modeli sterowanych radiem tj. latanie tylko do widoczności wzrokowej .

Jak widzisz już nikt z tobą nie chce dyskutować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj  cwaniaku  o lotach UAV informacje znajdziesz na  na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego- będziesz mądrzejszy.

Co do forum poruszane są tu tematy o znacznie większym skomplikowaniu.(więc nie obrażaj zdolnych użytkowników tego forum)

Ewidentnie (wnoszę po twojej agresji)  ty masz ze sobą jakiś problem - może kawy się napij albo dziewczynę sobie znajdź - nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.