Skocz do zawartości

Witam - można jakiś wyjaśnień?


Gość adrian15151

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adrian15151

Tu ja z drugim kontem, ja czyli ''adrian1515'' założyłem drugie konto, ponieważ nie rozumiem powodu przez co zostałem zbanowany. Nie zakładałbym drugiego konta, bo wiem, ze jest to niezgodne z regulaminem, ale logując się na orginalne konto adrian1515 nie widze żadnego powodu bana, ani okresu na jaki go dostałem, ani żadnego kontaku z administracja, by móc napisać to co właśnie chce napisać:

czyli po prostu jakiegoś wyjaśnienia chciałbym uzyskać za co, a osoba zbanowana nic nie wie co i jak, na ile ban, za co i nie ma żadnego kontaktu?

 

Jedyne błędy jakie popełniłem na tym forum to to iż napisałem 2 wątki w niezgodnym miejscu i jeden o złm tytule ''Klej?'' drugi wątek miał tytuł bodajże ''Baterie Li-Po pare pytań'', modeartor to widząc złączył moje dwa wątki ''Klej?'' i ''Baterie Li-Po pare pytań'', a tytuł został ''Klej?''

(http://pfmrc.eu/index.php?/topic/44480-klej/). Myślałem, że dostane jakieś ostrzeżenie, ale wchodząc ucieszyłem się, żę jednak nie. Skoro już moderator zrobił z moim wątkiem porządek to nie rozumiem tej drugiej reakcji czyli banu?

Moim zdaniem zbytnio on porządku nie zrobił z moim wątkiem, bo nie zmienił tytuł przez co mogłem być narażony na nastepnych moderatorów na ostrzeżenia i powinnien przenieś mi ten wątek w dział ''Od czego zacząć??''.

Chyba każdy może się pomylić tak? Przepraszam :( Ogółnie wyleciało mi to z głowy, że jest tu dział taki jak ''Od czego zacząć??'' i napisałem to w ''Różne'', jeju no pomyłka. Ale nawet odchodzac od tego to za takie coś chyba powinnienem dostać ostrzeżenie, tak?:

Cytuje regulamin:

[...]
2. Ostrzeżenie- punkty karne ( czerwony pasek ) użytkownik otrzymuje za :

- złe nazewnictwo postów np: "Pomocy", "Jak to naprawić", bez przedstawienia problemu
[...]
- dokonywanie wpisów w nieodpowiednich działach (np. umieszczenie "elektryka" w "spalinach")
[...]

Pomijając to wszystko i jakże moje małe pomyłki, które popełniłem(bynajmniej ja tak myśle, że małe) to myślałem, że modelarze są to fajni ludzie i jest między nami fajna atmosfera, myśle, że tak nadal jest.

Moderator uświadomił mi to, że źle zrobiłem, pomyśłałem, eh.... no nic pewnie dostane ostrzeżenie :( a tu patrzeee i nic, to sobie pomyślałem, a jednak się nie pomyliłem to fajni ludzie.

Nie wiem czemu nie ma na tym forum działu prośby o unbana lub coś (dla użytkowników zbanowanych), ale myśle, że niesłusznie zostałem zbanowany.

To chyba normalne, że jestem nowy i mam dużo pytań, bo najzwyczajniej w świecie się nie znam, tak?

Nie wiem co o tym sądzić jestem strasznie rozczarowany banem :(

Moją prośbą jest oczywiście unban i kasacja tego konta. Myśle, że niesłusznie dostałem bana.

 

Rozumiem jakbym wywoływał kłótnie itp., przeklinał, obrazał, ale ja sie normalnie zachowywałem i prowadziłem normalne rozmowy - nie rozumiem ... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, abyś był zbanowany.

 

Dam Ci jeszcze raz dobrą radę (już o tym pisałem): Więcej czytaj, mniej pytaj.

 

Czasem jak czytam Twoje pytania, to mam ochotę Cię zbanować.

 

Pomijam już fakt, że otrzymywałem od Ciebie wiadomości, w których (jak to określić?) żebrałeś, próbując wyłudzić (jak to określiłeś) "zbędną" elektronikę RC, ewentualnie jakieś "zbędne" materiały do budowy modeli. Domyślam się również, że nie byłem jedynym odbiorcą tego typu wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo, czyżby ban to nieporozumienie, czy coś celowego?, bo nie wiem czemu mnie zbanowaliście :( , te drugie konto możecie skasować

 

 

Dam Ci jeszcze raz dobrą radę (już o tym pisałem): Więcej czytaj, mniej pytaj.

Za pytania chyba nie ma banu :D?

jeju no jak się nie znam to się pytam  :)

Tak jak mówią powiedzenia:

''Kto pyta nie błądzi''

''Kto pyta jest głupi przez chwile, kto nie pyta jest głupi na zawsze''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw poszukaj odpowiedzi na swoje pytania, a pytaj jak nie znajdziesz odpowiedzi na forum. Gwarantuję Ci że na 99% twoich pytań odpowiedzi znajdziesz na forum. Kwestia chęci...

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.