Skocz do zawartości

MDS 46 AERO ENGINE.


Wenar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra rosyjska konstrukcja. pojemnosc 7.5cm3. Chodzi na paliwie do silnikow zarowych - bez nitra - podobnie jak MVVS. Zalecane smigla takie jak do innych silnikow tej klasy.

Wymaga dlugiego docierania. Firmowe gazniki sa kiepskiej jakosci - warto wymienic na inny. Podobno wrazliwy na odpowiedni wybor swiecy - zalecana OS #8.

Wiecej wujek Google i np: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=562503

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

chcialbym sie czegos dowiedziec o tym silniku.. czy ktos cos wie?

Miałem kiedyś MDS-a 6,5ccm. Mocny, radził sobie z 2-metrowym Wicherkiem. Stosowałem zwykłe paliwo z rycyną bez nitro. Zgadzam się z kolegą japim; gaźniki nie powalają jakością, praktycznie co lot trzeba było pokręcić by chodził. Warto założyć od MVVS-a. Kolego Wenar, mieszkam w Lubinie blisko Legnicy. Masz pytania, możemy się spotkać, pogadać, czasem latam w Legnicy choć częściej w Lubinie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urodzilem sie w lubinie mieszkalem w legnicy i w krakowie troche we wrocku.

teraz UK.

 

to ciesze sie z waszych odpowiedzi. mialem okazje zakupic ten silnik za £18   12,5+przesylka

 

to link do tej aukcji

http://www.ebay.co.uk/itm/281300123798?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

sorki jesli link nie dziala innej mozliwosci wstawienia nie ma..

 

tak wiem ze nie ma tlumika ale to i tak zakup bardzo przyszlosciowy.

nie mam nic do tego typu napedow. poki co jestem w trakcie nauki latania i latam raczej kolo nogi bo nawet nie kreca mnie akrobacje..

 

wiem ze jeszcze wloze ze 3x tyle w ten silnik - tlumik, paliwo, swiece, smiglo, jakis zestaw startowy, duzo pracy i zdobywania wiedzy i doswiadxzenia przedemna ale na wszystko jest czas i pieniazki..

 

czy cos waznego jeszcze musze wiedziec o tym silniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urodzilem sie w lubinie mieszkalem w legnicy i w krakowie troche we wrocku.

teraz UK.

 

to ciesze sie z waszych odpowiedzi. mialem okazje zakupic ten silnik za £18   12,5+przesylka

 

to link do tej aukcji

http://www.ebay.co.uk/itm/281300123798?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

sorki jesli link nie dziala innej mozliwosci wstawienia nie ma..

 

tak wiem ze nie ma tlumika ale to i tak zakup bardzo przyszlosciowy.

nie mam nic do tego typu napedow. poki co jestem w trakcie nauki latania i latam raczej kolo nogi bo nawet nie kreca mnie akrobacje..

 

wiem ze jeszcze wloze ze 3x tyle w ten silnik - tlumik, paliwo, swiece, smiglo, jakis zestaw startowy, duzo pracy i zdobywania wiedzy i doswiadxzenia przedemna ale na wszystko jest czas i pieniazki..

 

czy cos waznego jeszcze musze wiedziec o tym silniku?

Sprawdź czy wał jest prosty. Wydaje mi się, że Twój silnik (z podanej aukcji) był wsadzony w ziemię - na elementach gaźnika ktoś nie doczyścił piasku......być może mi się wydaje; trzecie zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do paliwka to, to bedzie odpowiednie? link wyzej w poscie?

 

pracuje w sklepie angole reklamuja kredki ktore nie rysuja na takie kolory co oni by chcieli a kosztuja £0,39

 

ebay to tu potega a sprzedawcy trzesa dupami. sa duze kary pieniezne za oszustwo. a w skrajnym przypadku do 3 miesiecy pozbawienia wolnosci.

raczej nikt nie chce ryzykowac.

 

silnik powinien byc u mnie w piatek, sobote no moze w poniedzialek najdalej. podesle dokladne zdjecia.

 

powoli musze kapletowac inne akcesoria startowe i wyposarzeniowe.

 

goly silnik sam nie poleci nawet jak sie go do modelu przykreci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Not the original (Unobtainable at present) Silencer but made for us to the same spec to fit Irvine 40 to 53 size engines,

Also fits OS46/55 & ASP/SC etc 40-53

http://www.ebay.co.uk/itm/Silencer-to-fit-Irvine-40-46-53-OS46-55-/191139691079?pt=UK_ToysGames_RadioControlled_JN&hash=item2c80d03a47

bedzie dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.