Skocz do zawartości

Ładny film


Tomisław Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Krzysztofie szkoda nawet dyskutować z tobą na ten temat zbudujesz coś dużego RC polatasz po świecie lub na kilkunastu imprezach takich jak Żar, Cz.Góra ,Bezmiechowa,czy Kurów to wtedy pogadamy.Ja mam kilkanaście tego typu imprez za sobą i wiem co mówię a i w Austrii i Niemczech na tego typu imprezach bywałem. Mam porównanie co do zachowań ,organizacji,kultury i samodyscypliny.A charakter ,wykształcenie i inteligencja nie idzie w parze z samodyscypliną i innymi sprawami czego przykładem jest Żar. Jak by tak było jak mówisz to mielibyśmy to samo co oni począwszy od normalnych drug i autostrad skończywszy na imprezach masowych. Ale tacy jak ich opisujesz wykształconych i w pełni inteligentnych,wychowanych mamy już w rządzie i to mi wystarcza .

 

Ale co ty możesz wiedzieć o zabijaniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie szkoda nawet dyskutować z tobą na ten temat zbudujesz coś dużego RC polatasz po świecie lub na kilkunastu imprezach takich jak Żar, Cz.Góra ,Bezmiechowa,czy Kurów to wtedy pogadamy.Ja mam kilkanaście tego typu imprez za sobą i wiem co mówię a i w Austrii i Niemczech na tego typu imprezach bywałem. Mam porównanie co do zachowań ,organizacji,kultury i samodyscypliny.A charakter ,wykształcenie i inteligencja nie idzie w parze z samodyscypliną i innymi sprawami czego przykładem jest Żar. Jak by tak było jak mówisz to mielibyśmy to samo co oni począwszy od normalnych drug i autostrad skończywszy na imprezach masowych. Ale tacy jak ich opisujesz wykształconych i w pełni inteligentnych,wychowanych mamy już w rządzie i to mi wystarcza .

 

Ale co ty możesz wiedzieć o zabijaniu....

 

Przede wszystkim proszę moderatora o przeniesienie tej dyskusji mijającej sie z tematem filmu oczywiście do Hyde Park a wówczas bardzo chętnie Andrzeju podyskutuje na temat samodyscypliny ,kształcenia i organizacji (jak by nie było mam za sobą 19 lat pracy pedagogicznej) .Nie widzę związku z wybudowaniem czegoś dużego RC wystarczy że sam jestem duży i już trochę świata zwiedziłem wiec wiele widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.