Skocz do zawartości

Ładny film


Tomisław Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Anonymous

No faktycznie, film daje radę. Jednak realizacja tego na Kasprowym raczej nie wypali, biorąc pod uwagę znaczny ruch turystów. Organizatorzy musielby chyba zamknąć górę ze względu na bezpieczeństwo ;) Prędzej na Gubałówce, z drugiej strony góry (ta która nie jest od strony zakopanego) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem ze w polsce nie wypali bo napewno znajdzie sie ktos taki kto powie ze mu sie to nie podoba i zabroni. czy widzieliscie ile tam było modeli jak CI modelarze razem sobie dawali rade z organizacja? film swietny ale nie widze tego w polsce a szkoda bo oni nawet mieli kolejke na ta gorke włacznie z restauracja i toaleta.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę ze szanse na takie imprezy sa co raz większe. miejsca które funkcjonują pod zimowe sporty co raz mniej zarabiają, brak śniegu i otwarte granice na większe stoki.

 

oni tez potrzebują inne dodatkowe zarobki w letnim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złośliwy, ale jak to mówią: swego nie znacie cudze chwalicie.

Fotki z imprezy 2006: http://www.f3f.pl/index.php?menu=11&GallId=70

Zawody makiet szybowców są już rozgrywane 5 rok z rzędu - Czarna Góra obok Zakopanego. Może nie jest to 2440 m n.p.m., ale adrenalina też sięga zenitu. Zawodnicy latają w grupach po 4 osoby. W tym roku termin jeszcze nie jest ustalony (wyjątkowo), do tej pory był to trzeci weekend sierpnia.

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja popieram Arek Morawski zachwycacie się a tak naprawdę nie wiecie co macie u siebie. Jest tyle fajnych górek z żarem na czele czy czarną górą a i nawet ochodzita by się nadała.

 

No niestety pozostaje się zachwycać właśnie takimi zagranicznymi imprezami, bo z polskich odpowiedników jakoś nikt nie chwali się videorelacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

Tak to już jest z naszym narodem . Gdzie 2 polaków tam 3 zdania .Prawdą jest że my nie umiemy się ani samo zdyscyplinowac jak Niemcy i takim narodem jesteśmy że zawsze nam coś nie pasuje. Góra Schonjoch jest i ładna a i owszem ale to za sprawą uczęszczania tam narciarzy powstał ośrodek z pięknymi budynkami i zapleczem. To jest coś czego się u nas nigdy nie dorobimy bo mamy taką naturę . Popatrzyć wystarczy na imprezę masowa jak Żar. Na tej imprezie są i Niemcy i Grecy i nie zdarzyło sie im nie oddać klamerki z kanałem ani wejść za barierki tam gdzie nie wolno. A my co dość że łazimy po całym Żarze jak chcemy to jeszcze przetrzymuje ktoś z naszych cały dzień klamerkę .A to nadajnika nie ma kto odebrać na koniec dnia przez to ktoś musi się tam w namiocie wyczekać łaskawie aż właściciel przyjdzie po swoje .

 

Po prostu brak nam elementarnych zachowań i dyscypliny gdzie w innych narodach wpaja się młodym ludziom od dziecka przez co w dorosłym życiu objawią się to normalnym zachowaniem.

 

To fakt tez że nie trzeba nam nigdzie wyjeżdżać bo i u nas jest dużo terenów na których można by coś podobnego zorganizować ale zaraz się inni przy takiej imprezie chcieli nachapać bóg wie ile pieniędzy. Tak też się dzieje z Cz. Góra i nie wiadomo czy Arek Markowski dojdzie do porozumienia z tamtejszymi góralami którzy chcieli by nachapać się bóg wie ile pieniędzy nic nie dając w zamian. (A tak na marginesie Arku będziemy my też interweniować i u proboszcza i u P. Basi aby nasze zawody makiet wypaliły na jesień.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak to już jest z naszym narodem . Gdzie 2 polaków tam 3 zdania .Prawdą jest że my nie umiemy się ani samo zdyscyplinowac jak Niemcy i takim narodem jesteśmy że zawsze nam coś nie pasuje. Góra Schonjoch jest i ładna a i owszem ale to za sprawą uczęszczania tam narciarzy powstał ośrodek z pięknymi budynkami i zapleczem. To jest coś czego się u nas nigdy nie dorobimy bo mamy taką naturę . Popatrzyć wystarczy na imprezę masowa jak Żar. Na tej imprezie są i Niemcy i Grecy i nie zdarzyło sie im nie oddać klamerki z kanałem ani wejść za barierki tam gdzie nie wolno. A my co dość że łazimy po całym Żarze jak chcemy to jeszcze przetrzymuje ktoś z naszych cały dzień klamerkę .A to nadajnika nie ma kto odebrać na koniec dnia przez to ktoś musi się tam w namiocie wyczekać łaskawie aż właściciel przyjdzie po swoje .

 

Po prostu brak nam elementarnych zachowań i dyscypliny gdzie w innych narodach wpaja się młodym ludziom od dziecka przez co w dorosłym życiu objawią się to normalnym zachowaniem.

 

Wiesz co Andrzej piszesz kompletne bzdury nie mogę tego czytać jest wręcz przeciwnie Polacy to naród z charakterem inteligenty i wykształcony nie wiem w jakim środowisku Ty sie obracasz ale pisząc w takie bzdety nie masz dla innych i dla siebie szacunku tworząc przy tym wydumane stereotypy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.