Skocz do zawartości

Speed 400 Aero:)


Rekomendowane odpowiedzi

Z totalnego braku czasu w tygodniu dopiero dziś ukończyłem oklejać model...pozostało zamontować serwa itd.

Fotki:

sta40028uw3.jpg

sta40029vg1.jpg

sta40030dy8.jpg

Jutro(w sumie dzisiaj :) ) ukończę model.Trochę się boje go oblatać ale cóż...trzeba :D

W modelu wydłużyłem przód i powiększyłem lotki...serwa będą z tyłu na ogonie.Jedyny problem to to że nie wiem jak zrobić kabinke...nie mam już balsy nawet a nie wiem jak teraz ja zrobić.Chyba popróbuje ze styropianu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ma kształt owiewka bo w oryginale o ile pamiętam ma taki pękaty kształt a mi się on nie podoba. A szkoda że nie zrobiłes owiewki kabiny właśnie z PET'a , a może pokusisz się o wykonanie takiej, wzór już masz. A i ładnie kolory dobrałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pochwałe :D Nad tą owiewka sie jeszcze zastanowię i zawsze można eksperymentować :) W planach była rzeczywiście pękata i mi się również nie podobała,więc zmieniłam po swojemu ;D Lotki tez sobie powiększyłem żeby fajniej wyglądał :D Silnik jaki dam do niego to emax 2822,jeśli nie będzie rwał modeliku pionowo do góry to zamówię może jakiś z UH mocniejszy :D Chce tym modelikiem sie nauczyć akrobacji więc mocy powinno być raczej dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekf3a

Mnie osobiscie jako osobonikowi lubiacemu latanie na hali podoba sie konstrukcyjna wersja Trolla z tylu :D ALe Speeed zrobiony pierwsza klasa... chyba niewielu porafi robic lepiej takie modeliki, zwlascza, ze to jest malenstwo :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirekf3a:

Trolla tez nie dawno ulotniłem i jeszcze sie nim uczę latać :wink: Wielkie dzięki za pozytywna opinie i ocenę :D

meteor:

Jakbyś zauważył nie ma nawet piasty :P Śmigło jest tylko wsunięte na ośkę do pozowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

 

Musisz jeszcze postarać się o ładny kołpaczek, żeby już nikt ci nic nie wytykał :D

 

Mamy podobne koloty folii, więc ja musze kadłub okleić inaczej :evil: .

Jeszcze nie wydłużyłem kadłuba, ale liczę, że jak włoże ten silniczek + kołpak + śmigło APC (cięższe od GWS) to może sie uda bez doklejania przodu ;D .

 

Ile waży w całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze ile waży...ale sprawdze jak dam rade.A ten Twój silnik skidan to nie za mocny??Nie szkoda kasy?JA bym dał cos w takim stylu:

http://www.emodel.pl/esklep/tower-240918-p-121.html

Taki będzie na pewno dobry i modelik pójdzie pion w góre ;D Waga taka prawie jak ten Twój,a ta kasę zaoszczędzoną dołóż do pakietu :D Bynajmniej ja bym tak zrobił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.