Skocz do zawartości

Pytanie do modelarzy rowerzystów o przewożenie modeli


skraf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Drodzy modelarze-rowerzyści, czy ktoś z Was przewozi rowerem swoje modele na latanie? Mam plan wykonać własnoręcznie (jeszcze nie wiem z jakich materiałów, ale podejrzewam, że stelaż głównie będzie z rurek alu, albo jakiś innych jak nie będę mieć dostępu do migomatu) przyczepkę na której zamierzam przewozić ze dwa modele, np. szybowiec złożony, położony wzdłuż przyczepki oraz uwięziówkę, która się nie rozkłada i musiałaby być postawiona na sztorc. Ma ktoś doświadczenia związane z tym? Chętnie poczytam.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie rowerową przyczepkę TOWAROWĄ. Wyjdzie taniej niż przeróbka przyczepki dla dzieciaków. 200 - 300zł .Jeśli chcesz sam zrobić przyczepkę, to zapomnij o aluminium i psychozą lekkości. Stal, stal, a i tak wszystko skupia się na wykonaniu zaczepu. Reszta jest banalna. Ew. rower towarowy np. typu "long johny", "cycle truck". Jak się uprzesz, to też możesz sobie taki zrobić. Sprawa nawet ciekawsza niż budowa modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie rowerową przyczepkę TOWAROWĄ. Wyjdzie taniej niż przeróbka przyczepki dla dzieciaków. 200 - 300zł .

Za więcej rad dziękuję :)

PS. znalazłem uszkodzoną przyczepkę dla dzieci za 30zł, ale jeszcze nie wiem czy sprzedający będzie chciał ją wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu rowerzystów wybiera pomorze jako ich cel podróży - naprawdę bardzo często spotykam rowery, o których niejednym by się nawet nie śniło :) a Long John już nawet nie wywołuję u mnie odruchu odwrócenia głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.