Skocz do zawartości

Ciśnienie mi skoczyło


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne jest jak słońce.

Z przekorą jednak zapytam co robisz aby zmienić złe według Ciebie przepisy?

Jeślibyś sam nie wziął byś zasiłku i namówił do podobnego zachowania się z 10 osób, które namówiłyby kolejnych 100 i tak dalej w postępie geometrycznym to wkrótce nikt by tego nie brał i zostałby zlikwidowany... I takie postępowanie uznałbym za konkretne działanie. natomiast pisanie o tym na takim forum to według mnie trochę mało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jasne jest jak słońce.

Z przekorą jednak zapytam co robisz aby zmienić złe według Ciebie przepisy?

Jeślibyś sam nie wziął byś zasiłku i namówił do podobnego zachowania się z 10 osób, które namówiłyby kolejnych 100 i tak dalej w postępie geometrycznym to wkrótce nikt by tego nie brał i zostałby zlikwidowany... I takie postępowanie uznałbym za konkretne działanie. natomiast pisanie o tym na takim forum to według mnie trochę mało....

 

Jeżeli sądzisz, że da się bezrobotnego spod budki z piwem namówić na "niebranie" zasiłku, to jesteś idealistą. Jego raczej trzeba zmusić do pracy. Zgadnij, co można w tej sprawie zrobić? :)

BTW mimo że to HP, to jesteśmy już tak daleko od głównego tematu, że chyba czas zamknąć tą polemikę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku ja jak wyjezdzalem z kraju za lepszym "jutrem" to poszedlem do tych dziwnych urzedow i zrezygnowalem ze szystkiego co otzrymywalem z tytulu dzieci, choc nie musialem ale chialem byc wporzadku do bardziej potrzebujacych.

z drugiej strony tez placilem podatki wiec moge powiedziec ze nie z twojego podatku dostalem rodzinne.

 

jeszcze z innej srtrony wiekszosc z was jest wiele odemnie starsza, zaczynaliscie w innych czasach swoje prace teraz jest innaczej w macie zapewnione posady mlodzi maja jak by to ujac " niepodoba sie to sie zwolnij jest duzo osob na twoje mniejsce"

a potem sie okazuje ze mlody robi po 16h dziennie za 1500zl na reke. porazka.

 

 

 

Jednym slowem temat rzeka !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jestem katolikiem. Ale szlag mnie trafia, jak widzę takie teksty jak powyższe, że Żydzi to to, tamto, i owamto, że wszystko przez żydów i cyklistów. Jakoś cholera w Ameryce nie stanowią takiego problemu jak u nas... 

 

Oj stanowią  ! Pogadaj z "białymi" amerykanami.

Co ma czyjekolwiek wyznanie do sprawy ? Żydzi zabili Żyda i wszyscy się ekscytują , że najgłośniejsze zabójstwo polityczne wszech czasów popełnili Żydzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co cza sie było óczyć to też by zarobili...

 

oczylem sie :P

i mam dobry zawod tylko w moim regionie podupadac zaczyna

 

@Paweł haha, całe sedno marudzących małolatów, co nie mogą znaleźć dobrej pracy :D

"Nie chciało się nosić teczki, to teraz trzeba kopać dołeczki"

Ja nie marudze ze pracy znalesc nie moglem to po pierwsze, napisalem za "lepszym jutrem" to juz inna rzecz.

a po drugie JA NOSILEM TECZKE :P

 

pozdrawiam

 

ps. Mam dobry zawod i go lubie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajecie sobie sprawę, że Pan Kafelkarz samouk zarabia więcej niż dyplomowany informatyk? Do tego może sobie wybierać klientów wg własnego widzimisię. A najbliższy termin, żeby przyjść do Ciebie ma za pół roku.

Albo taki operator koparki.

Więc nie do końca jest tak jak piszesz

 

"Nie chciało się nosić teczki, to teraz trzeba kopać dołeczki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafal ja tak na wszelki :P

 

@Robercie ale operator karki kopie dolki :P

 

mialem kolege mgr inz Geodeta wkopywal graniczniki, w tymczasie przechodzi jakas babcia z wnukiem i mowi

 

" widzisz wnusiu jak nie bedziesz sie uczyl to bedziesz jak ten pan kopal dolki "

 

odp. kolegi byla bezcenna

" 5lat sie uczylem by je k......a kopac "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji praktyk zawodowych bywam raz w tygodniu na stoczni, młodzi tyrają po 12h ze szlifierką w ręku za 1800zł, a jakiś technolog pracuje po 8h i zarabia 10000zł :) I np. w tym wypadku decyduje tylko i wyłącznie wykształcenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zeby na koparce zarabiac 4tys to trzeba wylozyc 4 tys na kursy.

rafal a do jakiego zawodu sie uczysz jak mozna zapytac ??

 

co do zasilkow itp. tu gdzie jestem zeby utrzymac otrzymywanie zasilku trzeba w tygodniu wyslac min 4 cv do roznych firm, jezeli w ciagu dwoch tygadni zlozysz mniej niz zalozony (4 na tydzien ) tracisz zasilek, moim zdaniem dobre rozwiazanie u nas w kraju jak idziesz na zasilek to musisz tylko raz w miesiacu sie wstawiac do UP.

Mogli by cos podobnego w Polsce zrobic, na zasilek trzeba tez zapracowac !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji praktyk zawodowych bywam raz w tygodniu na stoczni, młodzi tyrają po 12h ze szlifierką w ręku za 1800zł, a jakiś technolog pracuje po 8h i zarabia 10000zł :) I np. w tym wypadku decyduje tylko i wyłącznie wykształcenie. 

A ja myślałem, że kontakty B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek, zapraszam Stocznia Gdańsk S.A wydział K-1 :) oczywiście nie wszyscy technolodzy tam aż tyle zarabiają, ale ci, którzy mają podpisane kontrakty z Norwegami do tych platform wiertniczych i wież wiatrowych mają jeszcze wyższe zarobki od tych które przytoczyłem.

 

Przemysławie, w tym wypadku w żadnym razie :)

 

Mój zawód to technik budownictwa okrętowego. Dopowiem jeszcze, że Conradinowiec, a co to za szkoła to już chyba nie trzeba mówić.

BTW. jest tu jakiś absolwent tej szkoły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.