Skocz do zawartości

Poszukiwany regulator 120 A do EDFa


jetfan

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dobrego tj sprawdzonego i godnego polecenia regulatora 120A do nowego projektu EDF. W Googl'u można znaleźć naprawdę dużo ofert ale którą wybrać? Pytanie jest istotne bo ceny zaczynają się od około 140$...

 

Może ktoś z Kolegów zarekomendować konkretny model regulatora i ew. sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

do 6, 8 s czy HV (np14s). Czego tak naprawdę poszukujesz?

 

polecam:

Mezony f-my Jeti w każdej postaci a szczególnie 115-tkę - dobre możliwości programowania + wbudowana telemetria (obroty, prąd, napięcie, ładunek, temperatura) - realtime - można się pozbyć kilku gratów z modelarni  -

Sunrise 120 HV 14sajlepszy stosunek jakości do ceny - bardzo dobry regulator (klony to YEP) - sunrise 180 HV bywało że wybuchały na starcie...

 

Koledzy ze sklepu RC4MAX go oferują w bardzo dobrej cenie.

 

Posiadam dobrą niemiecką instrukcję do tego regulatora - jak coś to pisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

do 6, 8 s czy HV (np14s). Czego tak naprawdę poszukujesz?

 

polecam:

Mezony f-my Jeti w każdej postaci a szczególnie 115-tkę - dobre możliwości programowania + wbudowana telemetria (obroty, prąd, napięcie, ładunek, temperatura) - realtime - można się pozbyć kilku gratów z modelarni  -

Sunrise 120 HV 14sajlepszy stosunek jakości do ceny - bardzo dobry regulator (klony to YEP) - sunrise 180 HV bywało że wybuchały na starcie...

 

Koledzy ze sklepu RC4MAX go oferują w bardzo dobrej cenie.

 

Posiadam dobrą niemiecką instrukcję do tego regulatora - jak coś to pisz

 

Dzięki za odpowiedź,

 

regulator jest mi potrzebny do tego zestawu:

 

http://www.jepejets.com/jepeshop/f-100-super-sabre-fastfoam/650-f-100-fastfoam-jet90-8s-9-blade-fanunit.html

 

Jepe sugeruje: "Best HV motor controller: HobbyWing 120A-HV" ale jak rozumiem, 'Sunrise 120 HV' też będzie ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polegając na osobistej rekomendacji użytkownika "paulusr" kupiłem i mam już w domu regulator 'Sunrise 120' :)

 

I troszkę jestem zaskoczony bo nie ma radiatora, całość jest obciągnięta przezroczystą rurą termokurczliwą i tyle - żadnych elementów odprowadzających ciepło. Czy to dobrze? Pewnie tak ale zaskok jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt to F-100 Super Sabre od Jepejets, już do mnie jedzie, razem z napędem też made by Jepejets :)

 

A latam w Konstancinie, lotnisko Obory - fajne miejsce bo ludzi mało, głównie dlatego iż właściciel daje latać ale wymaga ubezpieczenia co skutecznie "filtruje" przypadkowych gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt to F-100 Super Sabre od Jepejets, już do mnie jedzie, razem z napędem też made by Jepejets :)

 

A latam w Konstancinie, lotnisko Obory - fajne miejsce bo ludzi mało, głównie dlatego iż właściciel daje latać ale wymaga ubezpieczenia co skutecznie "filtruje" przypadkowych gości.

 

Kurcze, nigdy tam nie byłem. Muszę podjechać. Nasze "lotnisko" w Pęcherach dopiero rośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.