Skocz do zawartości

Pioneer - kilka pytań nowicjusza


Horhe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To by się dało policzyć. Ale musiałbym być 33 lata młodszy i musiałbym mieć perspektywę zbliżającego się egzaminu, żeby mi się chciało. A tak w ogóle, to wymyśliłeś fajne zadanie na egzamin, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jednym z nielicznych użytkowników minikomputera K-202, produkcji Karpińskiego. Najpierw pisałem w FORTRANIE i kompilowałem do BASICa, potem pisałem już w BASICu. 

 

Do wymienionego wyżej zadania należałoby użyć metody elementów skończonych, bo na piechotę tego się chyba nie da policzyć.

 

A tak w ogóle to skrzynię biegów  Polskiego Fiata 126p to ja liczyłem na K-202 dla Włochów, przepraszam za wycie na pierwszym biegu, ale to nie była moja wina, zdecydowały oszczędności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, z Waszych mądrych postów wnioskuję, żeby silnik z oryginalną piastą zamiast grzać, wsadzić do zamrażarki. Wał silnika się skurczy, piasta się skurczy i jej wewnętrzna średnica się zwiększy. Można popróbować. Dremelek jest bezpieczny dla silnika, ale bezpowrotnie niszczy piastę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.