Skocz do zawartości

Film z FlyCamOne2


Dj.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mimo nie sprzyjającej aury zdecydowałem się "oblatać" nowy nabytek - kamerke FlyCamOne2. Z racji niewielkiej wagi przykleiłem w/w po prostu na rzepy do kadłuba modelu ESA i właczyłem funkcje filmowanie... Wyszło co wyszło ocenicie sami. Zaznaczam tylko, ze był to pierwszy film z udziałem tego "sprzęciku", a pokład znaczy model jest dośc narowisty wiec... troche trzepie.Pod koniec filmu sa zdjecia uszkodzen modelu, nie powstały od kraksy. Po locie z kamerą postanowiłem jeszcze polatac, przy podejsciu do lądowania niespodziewanie dmuchneło... Model spadł w korony pobliskich drzew... Uszkodzenia powstały od próby zdjęcia modelu z drzewa...kijem. W sumie oberwał kilka razy i efekt widać na zdjęciach.

 

http://pl.youtube.com/watch?v=pJnNwt84zew

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Uuuu, remoncik nieunikniony.

Kusi mnie zeby sprawdzic dokladnie jak to naprawde jest z ta kamerka.

Dj,poprosze o tWOJ email na PW.

Podam Ci dostep do serwera-tam zaladujesz filmik w takiej postaci jak masz na karcie.

Wowczas dokladnie bedziemy wiedziec jak to filmuje.OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, raczej do kosza, nie rozczulam sie nad tymi modelami(ten konkretnie i z tego materiału). Rozsypie się, trudno. Mam ten komfort, że wsiadam w auto, jade 2 km do sklepu i mam nowy, chciałem powiedziec że omijaja mnie przesyłki, poczty itp.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.