Skocz do zawartości

moduł w.cz 2,4GHz Spectrum do nadajnika JR - gdzie kupić?


Czaro

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już znalazł w Polskich sklepach moduły do nadajników JR'a na 2,4GHz oraz odbiorniczki Spectruma?

Coraz poważniej zastanawiam się nad przesiadką na nowy system sterowania, ale nie chcę kupować całego nowego nadajnika, czy DX6, czy DX7, skoro JRa 35MHz mam raptem rok.

Problem tylko taki, że wolałbym kupić to w naszym kraju i nigdzie jeszcze nie spotkałem tego w ofercie sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gdzieś tu na forum wyczytałem że MX-22 to to samo co JR-9. O ile tak jest to może podejdzie coś takiego. Jeżeli tak to możesz zamówić przez rc-ikar lub ol-pen.

Faktycznie, te moduły pasują do JR'ów ale graupnerowski system IFS jest wyraźnie droższy od Spectrum :/ Ale mimo wszystko dziękuję za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poważnie myślisz o "przesiadce" na DSM2 to teraz jest dobry moment by zrobić to przez kogoś mieszkającego w Stanach lub Kanadzie.

 

Zobacz tu: http://www.spektrumrc.com/giveaway/

kupujesz moduł z odbiornikiem, do tego np. 2 odbiorniki (wszak nie będziesz wciąż przekładał jednego).

 

!!! Gratis przychodzą następne 2. !!!

 

dwa (z dala widoczne) minusy to:

- oferta ograniczona terytorialnie do Am. Płn.

- oferta jest typu mail-in (czyli gratisowe odbiorniki dostaje osoba w Stanach po jakimś czasie).

 

No ale cenowo - bajka.

 

A jeśli koniecznie w RP, to DX7 i 6 widziałem już w dwóch sklepach w W-wie, więc pewnie i odbiorniki DSM2 są lub mogą być jeśli klient będzie chciał kupić.

 

Pozdrawiam,

 

Kaper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze wzial pod uwage taki aspekt sprawy.

W UE jest ograniczenie mocy,w zjednoczonych ta moc jest 10 X wieksza.

Biorac pod uwage przelicznik dB masz za to ok 1/3 wiekszy zasieg.

Nie chce wszczynac dyskusji nad wyzszoscia 2.4 nad 35 i przypadkach zaklocen podawanych jako skrajnosc,ale ten czynnik moze jest istotny wlasnie jesli chodzi o zasieg i ,,zaklocenia''.

RC Groups jest tam spora wyliczanka nt.

 

A tak juz cakiem z boku-rozwaz opcje przesiadki na inny system.

Wkladasz modul 880 MHz lub 400 ,nikt tam nie dziala,zasieg praktycznie dowolny.

Ja po pewnych przemysleniach/rozwazaniach za i przeciw jednak zdecyduje sie na takie rozwiazanie.

Moze niedlugo powstanie prototyp polski :) ,mam nadzieje ze zostane beta testerem,wiec naocznie stwierdze czy to tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.