Skocz do zawartości

Turnigy 9X-Wybuch tranzystora


polpakpol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem w sobotę części w AVT, dziś (środa) już są u mnie w domu :D Wszystko bardzo szybko i sprawnie. Polecam ;)

Zanim zacznę cokolwiek działać przy aparaturze muszę skołować lutownicę kolbową najlepiej z regulacją temperatury bo transformatorową to bez wprawy zniszczę płytę lub inne podzespoły  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..............................................

Zanim zacznę cokolwiek działać przy aparaturze muszę skołować lutownicę kolbową najlepiej z regulacją temperatury bo transformatorową to bez wprawy zniszczę płytę lub inne podzespoły  :P

Patryk jeżeli nie masz znajomego elektronika, który zrobi Ci to za grosze, to może warto byś odwiedził najbliższy serwis RTV lub GSM. Też polutują Ci te parę elementów za niewielką odpłatnośćią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie elementy udało się pomyślnie wymienić. Jednak po włączeniu aparatury w ogóle nie był podawany prąd na płytę główną. Przyczyną okazała się przepalona ścieżka, przez to pewnie elementy na płycie nie uległy uszkodzeniu (były ok).

Po naprawieniu ścieżki prąd popłynął i spalił nowy stabilizator, zdziwiłem się i wlutowałem 2 (kupiłem po 2szt.) po wymianie to samo stało się z drugim  :angry: Więc wlutowałem stary, i wszystko jest po staremu, podświetlenie działa a aparatura już nie  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.