Skocz do zawartości

Dexterity 3DX


czaja18

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Kinga i mimo że części są w kraju zamawiam z HK. Kupując Kinga pamiętaj że konieczna jest wymiana na silnik bezszczotkowy i to od razu po zakupie. Z czasem będziesz musiał też wymienić żyro bo na seryjnym ucieka troche ogonek. Ewentualnie możesz sie jeszcze zastanowić nad Beltem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Honey Bee i narazie silnik przepracowal jakies 2-3 godzinki na dosc ciekawych obrotach i caly czas dziala...Mam nadzieje ze podzila jak najdłużej bo ie mam kasy na nowy sil...Aha i powie mi moze ktos czy po czym rozpoznac jakiego mam Honey Bee?ma zmienny kat lopat,silniczek an ogonie(nie ma paska ani wału)A reszta tak jak w kazdym....Niewiem jaki to jest model... :oops: :oops: :oops: aha i jeszcze jedno...Czy gyro ktore jest w zestawie pozwlaa na tak zwane wiszenie do gory plozami?Ciekwai mnie to i chyba zaraz pojde sprawdzic poprzez odwrocenie go na wlaczonym silniku tylko najpierw musze naprawic plozy po tym jak zachcialo mi sie sprawdzic do czego sluzy idel up :mrgreen: :P Aha i jeszcze jedna mala rzecz..Macie moze jakies porady czego uniknac podczas nauki latania zeby nie wyrobic sobie zlych nawykow,nie rozwalic smiglowca itp..(to moj pierwszy heli...Kupilem go przed swietami...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojego opisu wynika że masz Honey Bee CP2, czyli model niżej od Kinga. Looknij w ten link i zobacz czy Twój wygląda jak ten z linku.

Jeśli dopiero zaczynasz zabawę ze śmigłowcami to gorąco odradzam próby latania do góry płozami, przy pierwszej rozniesiesz go w drzazgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.