Skocz do zawartości

PZL P.24 Historia modelu


Pioterek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to film z budowy i lotów mojego modelu PZL P.24. Film zmontowany jest ze zdjęć i fragmentów filmów ilustrując całą historię tego modelu w 2014 roku. Film ten został umieszczony w dziale modeli elektrycznych gigantów i pewnie z wielu z Was jest znany.

 

Zamieszczam go w tym miejscu dla Kolegów interesujących się niekoniecznie modelami jakimi się zajmuję , jako formę pewnego pomysłu upamiętnianie historii Waszych modeli

 

ostatnie uaktualnienie: 25.09.2014

 

 

 

Więcej o tym modelu:

 

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/41177-pzl-p-24-ep-z-modelesuchockipl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, upamiętnienie dobra rzecz. Jak mi Talon rozpadł się w powietrzu to zaraz poleciałem do domu i zrobiłem taki filmik.

Poza tym robię taki film jak Piotrek: budowa  w telegraficznym skrócie. Taki film jest szybką alternatywą do czytania wątku, który ma wiele stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt"Poza tym robię taki film jak Piotrek: budowa w telegraficznym skrócie. Taki film jest szybką alternatywą do czytania wątku, który ma wiele stron."

 

Dla mnie, bo jestem wzrokowcem to idealna sprawa i jedno zdjęcie powie mi więcej jak 100 stron łopatologicznego tłumaczenia.

A hangarek masz zacny, jak tak dalej pójdzie to Ci ogródka zabraknie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.