Skocz do zawartości

Rogoźno


Loczek1392
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pokaz pokazem ale gdzie oni chcą startować i lądować.Latając gigantami sam miałem problem,na stadionie ledwo siadałem Spaysem a dwupłatem nie było szans.Chyba że teren extra im przygotują ale miasto jak kiedyś stwierdziło że nie ma funduszy na takie bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos cos? dla zainteresowanych mam maly prototyp loggera(zapis na sd) wysokosci do przetestowania

Jestem zainteresowany, ale napisz coś więcej, na podstawie czego zczytujesz dane - baro, GPS?, może również logowanie prędkości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podstawie barometru(dokladnosc ok1m), mozna dokupic czujnik predkosci to nie bedzie zadnego problemu by dodac te dane do logow, narazie mam taki prototyp doslownie na pajaka wielkosci paczki zapalek ale oczywiscie jakby ktos cos chcial to da sie to ladnie zrobic i wcisnac do obudowy ale to po testach bo ja nawet ostatnio kiedy polatac nie mialem.

 

Logi zapisuja sie w pliku tekstowym wiec mozna go nawet na telefonie otworzyc


Pokaz pokazem ale gdzie oni chcą startować i lądować.Latając gigantami sam miałem problem,na stadionie ledwo siadałem Spaysem a dwupłatem nie było szans.Chyba że teren extra im przygotują ale miasto jak kiedyś stwierdziło że nie ma funduszy na takie bzdury.

a wybiera sie ktos tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.