Skocz do zawartości

Rogoźno


Loczek1392
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Jedna pogoda mówi o wietrze od 17 do 13 km/h a druga pogoda mówi o 6 km/h za to obie są zgodne co do braku opadów w niedziele.

Im bliżej będzie niedzieli tym pewniejszą pogodę będziemy mieli, a w sobotę powinna być już pogoda na niedziele z takiej ciekawej apki na tel (UAV Forecast) pokazująca też wiatry na danych wysokościach, bo pogoda w tej apce aktualizowana jest na dzień bieżący i na dzień następny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Teraz to widać w całej okazałości !

Piękne miejsce i idealny dojazd. Lotnisko tuż przy drodze - bajka.

Ja do swojego lotniska (400m od drogi) dwukrotnie chciałem dojechać zimą po niedużych opadach śniegu, utknąłem po przejechaniu 50m i cudem wyjechałem o własnych siłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to że jest was grupa  takich miłośników  latania.

Ja mam 4km od domu piękne prywatne lotnisko na które mam nieograniczony wstęp , 800m pasa i z 50m szerokości , trawa zawsze przystrzyżona na 1,5cm.

Do tego z 500m od domu Boisko 500m długości i ze 100m szerokości trawa zawsze przystrzyżona na 1,5cm.

Do tego dom na wsi w którym obecnie nie mieszkam , ale koszę systematycznie działkę i tam całe lato jeden model stoi gotowy do lotu tak że nawet nie musze sie z modelem wozić, część podwórza to pas startowy 80m długości i średnio z 20-25m szerokości.

I co z tego jak zawsze gdzie nie pojadę to jestem sam jak palec , no może prócz boiska bo tu dużo ludzi przychodzi jak latam i jest z kim chociaż pogadać.

Ale latanie w samotności jest smutne i trwa max 2 godz i już się nie chce.

Tak że nie ważna jakość miejscówki , nie ważne kto czym lata i nie ważny poziom umiejętności pilotażu.

Ważne że jest was grupa i w grupie fajnie mija czas, ja wam tam trochę zazdroszczę.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@enter1978 ja latałem 6lat samemu zanim koledzy się dokoptowali. Takze wiem o czym mówisz. Ja także wychodzę z tego założenie że nie ważne czym, jak, ważne że chcesz latać! Czy latasz laminatem za kilka tysi, czy pianka za kilka stówek, nadal masz tą samą pasje

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.