Skocz do zawartości

Co wlać?


Przemek1979
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra ja już lepiej nic nie pisze.myśałem że coś się dowiem.

 

Nie o to chodzi kolego! Masz swoje lata i banalnego roztworu nie potrafisz zrobić i nie ma nic do rzeczy czy pierwszy czy enty raz. Zwykła proporcja. Nie pytam o maturę ale to jest szkoła podstawowa. Rycyny nie chcesz -ok. Dolej syntetyczny. Chcesz olej od kosiarki czerwony. A jak będzie brązowy albo zielonkawy ? A jest mieszalny z metanolem ??  Kolor nie jest parametrem technicznym. Już w twoim wieku trzeba nieco konkretniej pytać o świat i rzeczy na nim istniejące. Kiedyś szlachectwo zobowiązywało a obecnie wykształcenie i wiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz bardzo tanio, to możesz zakupić na Allegro czysty metanol (litr chyba 12 zł) i zmieszać w odpowiednim stosunku z rycyną (litr na allegro ok 40 zł)albo innym odpowiednim olejem wtedy litr gotowego paliwa wyjdzie ok 20  25 zł, . natomiast 2,5 litra nitrometanu kosztuje ok 120-150 zł także "dolewka" rzędu 5 % starczy na długo a się opłaca (tak jak pisał kolega Darek)

 

yyyy ... czy sumy się nie pomyliły ? W modelemax kupiłem bańkę gotowego paliwa 5L 10% za 112 zł i ciągle jest w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.