Skocz do zawartości

"nowa'' kamera brelok #909


modelarz115
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zachęcony pozytywnym doświadczeniem z breloczkiem #808 v2 (aktualnie zgubionym gdzieś w polu) zakupiłem dziś taką oto kamerkę - o ile można kamerą to nazwać :)     

 

http://allegro.pl/mini-kamera-szpiegowska-kamerka-brelok-micro-sd-24-i4763566321.html

post-14749-0-09725900-1415046646_thumb.jpg

 

Pozytywne doświadczenie polegało na tym że brelok działał, jako że ten to podobno ''najnowsza'' wersja mam nadzieję że to będzie coś więcej, lecz cudów się nie spodziewam

Zakupu dokonałem raczej po to aby sprawdzić ten produkt niż nagrywać piękne filmy z powietrza (choć może się do tego nada  :rolleyes:)

 

Może ktoś z Was spotkał się już z takim wynalazkiem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra, jakość zapisywanego obrazu... nie super :)

Miałem coś o identycznych parametrach i powiem ci, lichutko to wyglądało chociaż jak wspomniałem za tę cenę .... chyba bym to jakoś zniósł :)


http://www.ebay.co.uk/itm/Latest-Full-HD-720P-808-18V2-keychain-camera-DVR-H-264-Video-Recorder-camcorder-/390577075845?pt=UK_AudioTVElectronics_Video_Camcorders&hash=item5af0353685

jeśli twoja poprzednia była tą to ta nowa z pewnością nie dorównuje poprzedniczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam takową. Nie wydawajcie na to pieniędzy. Dajcie te 30 zł bezdomnym będzie z tego większy pożytek.

Jeżeli ktoś chce robić eksperymenty to chętnie udostępnię moją. Jak się zniszczy lub zaginie nie będę rościł

pretensji. Jak się komu spodoba to oddam za darmo.

 

Kąt widzenia ok 60', format obbrazu 4:3. Obraz nie jest ostry. Nasycenie kolorów żadne. Nadaje się do filmowania nieruchomych obiektów. Jednak lot samolotem to dla niej zbyt wiele.

 

Ma tylko jedną wadę: brak zalet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś brelok do mnie dotarł

 

Obudowa nie jest tak tandetna jak w mojej poprzedniej, powiedział bym nawet że jest ładna i wygląda tak jak na zdjęciach 

Z zewnątrz wygląda lepiej ale w środku jest chyba to samo. W prawym dolnym rogu wyświetla się ciemno niebieska data.

 

W następnych dniach postaram zamieścić jakiś filmik z lotów, weekend ma być słoneczny i bezwietrzny. Zobaczymy co z tego wyjdzie  :)

 

Na razie zdjęcia zestawu 

post-14749-0-97614700-1415635988_thumb.jpg

 

To zdjęcie jest wykonane prze za mnie  ;)

post-14749-0-24460800-1415636246_thumb.jpg

 

i takie nalepki z oznaczeniami 

post-14749-0-60369600-1415636051_thumb.jpg

post-14749-0-80702600-1415636113_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych kamer, breloczków, z allegro i innych podobnych nagrywaczek przerobiłem z 8 sztuk, wszystko to tandeta nadająca się do nagrania psa aby zobaczyć czy nam nie sika po domu albo żeby nagrać kota jak sobie otwiera drzwi, totalny nieopłacalny szajs. Jedyne mikro kamery warte uwagi to 808#16 od v1 w górę oraz Mobius, wszystkie inne to tandeta która do niczego się nie nadaje. Tak ja wyżej nadają się one do nagrywania statycznie, może jako wideorejestrator albo po prostu zwykły szpiegowski brelok aby zobaczyć czy nam sprzątaczka nie podpieprza biżuterii z kuferka. Na pewno nie do modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Trochę to trwało ale byłem na spacerze 

 

Jakość filmów jest znośna. Ma pewno lepsza od poprzedniczki. Jeżeli już mamy kupić chiński brelok za 30 zł to warto wybrać właśnie ten.

Youtube trochę zniekształca/pogarsza obraz - widać to po dacie, w oryginale jest bardziej wyrazista.

 

 

Na razie jestem zadowolony z zakupu. Działa zarówno w domu jak i na mrozie -10

Nie będę oceniał prawdziwości danych podanych przez producenta bo są po prostu nie prawdziwe jak w każdym breloku za 30zł

 

Skleiłem już kilka filmów z tej kamerki. Jakość po obróbce jest jeszcze mniejsza:

1. konwersja na ''avi'' 

2. montaż i zapis 

3. wysłanie na YT 

 

wszędzie są jakieś tam minimalne straty, więc obraz z kamerki nie nadaje się do obróbki...

 

na moje potrzeby jednak wystarcza  :)

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.