Skocz do zawartości

Beszczelność nie ma granic... złodzieje również!


marcin133

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zbyt prosto :) A co z osobnikami "pożyczającymi" sobie materiały z innych stron modelarskich czy czasopism, publikującymi je pod swoim imieniem i nazwiskiem?

 

To już inna historia - wiemy dobrze że 100% legalnych czynów robić nigdy nie będziemy :) oczywiście pod tym względem :) żenujący jest natomiast fakt że ktoś próbuje ZAROBIĆ na czyjejś pracy.

 

P.S. Nooooo..... teraz wiem z kim rozmawiam :) dla mnie od razu lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt prosto :) A co z osobnikami "pożyczającymi" sobie materiały z innych stron modelarskich czy czasopism, publikującymi je pod swoim imieniem i nazwiskiem?

 

Z tego co tu napisałeś nic nie wynika! Jeśli coś jest umieszczone na stronie dla ogólnego pożytku to jak tu mówić o "wypożyczaniu" ?? Co do czasopism to sprawa wygląda być może inaczej - może kto inny się wypowie.

 

P.S. Ertman gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci broni wejść na chat? Kiedyś już podawałem tego linka i dziwiłem się, że w sumie słaby odzew był.

 

Edit...

Z Marcinem wszystko wyjaśnione - okazuje się, że po prostu trzeba było kilku zdań, żeby się okazało że w sumie myslimy tak samo :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia faktu, że kręcimy się wokół własnego ogona. Pytanie brzmi - co robimy na przyszłość z podobnymi zdażeniami. Moja propozycja brzmi:

 

Kochane adminy, utwórzcie nowy dział "żółta/czerwona kartka" - tam bedziemy opisywać niegodziwości znalezione w sieci ku pamieci i przestrodze kolegów modelarzy.

 

Kto jest za?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał negatywa ale aukcji nie widze ...

 

Tak jak JA bym wział zmienił dwa zdania w jakiejś książce i podpisał całoś swoim nazwiskiem - i on do mnie mówi że nieznam "prawa autorskiego" ...

 

Teraz ma listewki modelarskie po cenie 120% sklepowej {modelmaking} ale jakoś nie wyglądaja na takie z mianem MODELARSKIE - wygladaja na ciete w garażu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, nie wygląda - konkrety proszę: Dlaczego listwy oferowane przez pacjenta nie spełniają wymogów listew modelarskich.

 

PS. Kiedyś (bodaj czaja18) pisał, że ma dostęp so super desek sosnowych i pytał jaka maszyną pociąć je na listewki. Wówczas zaproponowałem, że opiszę proces produkcji listew i wymogi stawiane listwom modelarskim. Nie było zainteresowania. Więc teraz chęcią ja posłucham co w tej dziedzinie macie do powiedzenia:

 

1. Wygladają na cięte w garażu. Bene, co dalej?

2. Profesjonalne listwy to takie które są dobre. Tysz piknie. Dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na ułożenie słojów ...

 

Jedna listwa jest do połowy ruda ...

 

Ceny model making :

4 x 4 x 1000 0,70 PLN

listwa sosnowa 5x5 0,90 PLN

5 x 15 x 1000 1,60 PLN

 

Kiedyś próbowałem sam ciąć takie listwy - i zamówiłem w model making

 

Jeżeli jestes w stanie to opisąć to bardzo chetnie przeczytam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na ułożenie słojów ...

 

Widzę - a jakie ma być poprawne? Wytłumacz kolegom, mnie nie musisz...

 

Jedna listwa jes do połowy ruda ...

 

Ktoś pomalował, czy co? Wytłumacz kolegom...

 

Jeżeli jestes w stanie to opisąć to bardzo chetnie przeczytam ...

 

No co Ty! Wszyscy tak lubią dyskutować, mam ich tak od razu pozbawić tej wspaniałej możliwości wykazania się... kombinujcie dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.