Skocz do zawartości

Kamera- Co i jak?


Athen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przepraszam jeżeli nie ten dział, jednak wydaje mi się ze dobrze trafiłem.

 

Mam do was kilka pytań odnośnie kamer - tych małych sportowych. Na wstępie napiszę że jestem kompletnie zielony i nie mam pojęcia jak to wybrać.

-Pierwszym z zadań kamerki byłoby latanie razem z moim Pionierkiem i nagrywanie wszystkiego

-Drugim zadaniem byłoby podróżowanie ze mną wszędzie gdzie coś można nagrać. Czytaj- narty, łyżwy, rower a może nawet i pod wodę :D

-Ma nagrywać przyzwoite filmiki i się nie rozsypać po miesiącu...

 

Szukając u wujka google informacji prawie niczego przydatnego nie znalazłem. Nie mam pojęcia na co patrzeć przy wyborze kamery. Domyślam się że kamerki za 100-200 zł nie będą działać jak trzeba. Mimo wszystko nie stać mnie na kamerkę typu GoPro. Oscyluję w granicach 300-500 zł.

 

Wertując google znalazłem ta kamerkę:

http://www.euro.com.pl/kamery-sportowe/redleaf-rd990.bhtml?gclid=Cj0KEQiA-aujBRDqj772vpGfgooBEiQAzWAZUpmQVmh4SEuVm6IAC-3nPePDWg2Awl3F02C3gYg4hEYaAr5a8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

 

Ciekawie to wygląda, ale czym ona się różni np. od tej?:

http://www.ceneo.pl/31884967#tab=spec

 

Mógłby mi ktoś z was przybliżyć temat kamer? Na co patrzeć przy wyborze itd.

 

Pozdrawiam Athen

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło tylko o samolot to byłoby super. Jednak chodzi mi o kamerkę którą wezmę wszędzie a z tego co wypatrzyłem do mobiusa jest tylko uchwyt do samochodu i kabel. Resztę albo musiałbym robić sam albo kombinować ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy swój towar chwali, ale moje doświadczenia z mini kamerkami są raczej nie ciekawe bo #16 i mobius wysiadły po roku.

Zamówiłem hit tego roku Sj4000 bo sprawdzona a Sj5000 dopiero raczkuje, chociaż może być przebojem który trochę zdetronizuje Gopro.

 

edit

A może spróbować tej nowości http://www.banggood.com/SJcam-M10-Cube-Car-Mini-Full-HD-Waterproof-Action-Sport-Camera-p-954164.html?utm_design=13&utm_source=emarsys&utm_medium=mailad168_Dealalert&utm_campaign=newsletter-emarsys&utm_content=Claire&emst=qDURSGribD_260661_1158372_76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gdyby chodziło tylko o samolot to byłoby super. Jednak chodzi mi o kamerkę którą wezmę wszędzie a z tego co wypatrzyłem do mobiusa jest tylko uchwyt do samochodu i kabel. Resztę albo musiałbym robić sam albo kombinować ;/

Źle patrzyłeś "Mobius " ma wszystko  mocowania na głowę na szybę na stół  nawet części zamienne sprawdź jeszcze raz .

 

Nie ma lepszej kamerki w tej cenie i lepszego sprzedawcy jak eletoponline

http://www.ebay.com/itm/Mobius-ActionCam-Full-HD-Sports-Camera-1080P-30FPS-720P-60FPS-Pocket-Camcorder-/151071891306?pt=Camcorders_Professional_Video_Cameras&hash=item232c961f6a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobios i SJCAM 4000 (wyłącznie oryginał) to ciekawa alternatywa dla GoPro H3.

Jednakże, kupując tanie kamery "alternatywne" (tak jak i ja), po kilku latach będziesz miał ich już całkiem sporą ilość, a zakończy się (jak i u mnie) na zakupie GPH3.

GPH3 i GPH4 są obecnie w bardzo rozsądnych cenach.

Dlatego na początek przygody z tymi kamerami, rozważ zakup GPH3 White lub najtańszej GPH4.

Cena zakupu to jedno, a cena ew. akcesoriów to druga rzecz. Szczególnie, gdy postanowisz używać np. filtrów 43-52mm, albo kamery w gimbalu.

I nie sugeruj się tym co piszą "bo mi wystarcza". Tobie nie musi, a zakupisz to z pewnością na dłużej niż miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.