Skocz do zawartości

Rurka stalowa nierdzewna


RV4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów,może orientujecie się gdzie można dostać rurkę nierdzewną o średn.zewn.6mm,wewn.5mm,grubość ścianki 1mm lub może być większa ewentualnie do roztoczenia.Interesuje mnie odcinek zaledwie 20cm lub może być krótrzy gdyż potrzebuję do podwozia z racji tego że zmieniłem koła w modelu i średn.felgi wewnętrznej mam większą nić we wcześniejszym kole.Ewentualnie może by ktoś z Was takową rurkę posiadał na zbyciu chętnie bym odkupił gdyż aluminiowe i z mosiądzu odpadają z racji ściarania i miękiego materiału.Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego za odzew,ale udało mi się wywiercić otwory po przeciwnej stronie na górze w tuleji i zmieściły się zabezpieczenia ok 2mm od końca rurki po obu stronach.Także dzięki za pamięć,mocowanie koła zrobione tak jak wcześniej,podszlifowałem zabezpieczenia bo trochę obciarały o tulejki w feldze i kręci się koło bez rzadnego problemu jeszcze kwestia przesmarowania ale to już jak będę montował przednią goleń z owiewką do wręgi silnika.Aktualnie robię przegląd modelu po sezonie i wszytskie luzy na podwoziu musiałem wykasować gdyż były tragiczne,zmnieniając koła z piankowych na pompowane między innymi.

 

Pozdrawiam.

Paweł.K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.