Skocz do zawartości

Pierwszy Wiosenny Zlot FunCubów 2015


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W białym widać, że nadsterowność jednak może być jeszcze większa, kiedy niechcący pozbyłem się jednej śrubki  :lol:

A tutaj jeszcze jedno ujęcie z lądowania typu STOL - po naszemu lądowanie na STOLE  ;)

 



P.S. Mamy taką cichą nadzieję, że piknik będzie w Złotowie (eskadra pięciu szalonych FunCub'ów).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu    oczywiście   że  się   odbędzie   jeśli  zdrowie  dopisze    i   z  waszą   pomocą   zrobimy  jeszcze   atrakcyjniejszy   ten   Piknik    resztę   szczegółów   niebawem    zdradzę  jeszcze  to    że   dla   szybowników   jest  tuż  obok  lądowisko  żeby   się   nie   nudzili  jak  będziemy   rozgrywać   konkurs   lądowania   do   celu   to   na razie  tyle  no  oczywiście      jak   zawsze   poczęstunek   i   Puchary  oraz   nagrody    serdecznie   Pozdrawiam   JANEK :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zainteresowanie i wstępna zgoda Sekcji Modelarskiej AR (aeroklub Radomski) na ZFC (Zlot FC:) ) na pasie modelarskim lotniska Aeroklubu Radomskiego.

 

Należy teraz przedstawić konkrety szefostwu Aeroklubu. Piłeczka po naszej stronie.

 

Trzeba podać termin oraz zakres czasowy (1/2 dni) oraz ew. charakter imprezy: zawody, konkursy czy czysto rekreacyjne latanie. To ostatnie to myślę, że potraktujemy luźno i nie powinno przesądzić o zgodzie bądź jej braku.

Czy 1 czy dwa dni - do dogadania. Najważniejsza byłaby kwestia noclegu. Czy własnym sumptem, czy Aeroklub by coś zaoferował - nie wiem. Zobaczymy.

 

Pierwszy tydzień sierpnia 1-2.08) jest już zajęty :) , ale my się tak palimy, że chyba chcemy wcześniej, nie? ;)

 

Także, drodzy moiściewy - rozpoczynamy sypanie pomysłami i propozycjami.

 

Ja proponuję początek kwietnia czyli weekend  4-5.04 (oraz w rezerwie, na wypadek złej pogody, tydzień później 11-12.04).

Impreza o charakterze czysto rekreacyjnym, ale jak będziemy chcieli to jakiś konkurs na celność lądowania, przelot pomiędzy bramkami, strącanie balonów, itd, itp. Co nam wyobraźnia podpowie (no, może przesadziłem :D ).

 

Co Wy na to? Piszcie swoje propozycje!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak sobie podpatruję już od dłuższego czasu i widzę, że sypania pomysłami to zbytnio nie ma w tym temacie, w celu sprecyzowania szczegółów tej imprezy. Przyznam szczerze, że chętnych to też raczej jak na przysłowiowe lekarstwo - :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jeszcze ze snu zimowego sie nie wybudzili. Ja w Katowicach nie proponuje bo ja nic z lotniskiem nie zalatwie. A pozatym to ja mialbym blisko a cala reszta daleko. Ja jestem ciekaw co sadza inni i jaki termin. Dla mnie ten kwietniowy na dzien dzisiejszy pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie podpatruję już od dłuższego czasu i widzę, że sypania pomysłami to zbytnio nie ma w tym temacie, w celu sprecyzowania szczegółów tej imprezy. Przyznam szczerze, że chętnych to też raczej jak na przysłowiowe lekarstwo - :o

No właśnie, coś zdechło, i to od momentu, kiedy pojawiła się szansa na spotkanie w dobrej lokalizacji :P, bo blisko centrum Polski.

 

Może Krzysiek masz rację i część kolegów jeszcze pochrapuje w gawrach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rozbili FC i nie chca sie przyznac :D. Koledzy z Bydgoszczy nic sie nie wypowiadaj, oni maja chyba za duzo tych zlotow u siebie.

 

Co za dużo to niezdrowo ;) Kilka nielotnych dni dni FC dobrze zrobi  :D  Po przerwie taka sama radocha jak zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już wypowiedziałem (częściowo jakby za pozostałych), że jest nas kilku chętnych do spotkania, tylko my jesteśmy bardziej za lokalizacją w Złotowie, przy okazji corocznego pikniku modelarskiego.

 

Zimowe sny? hmm... chyba aby śnić o lataniu. Czasami po prostu tak bywa, że najzwyczajniej ludzie nie mają czasu, ale jak już jest chwila, to albo siedzą na lotnisku (znaczy w choinkach), albo w hangarze.
W modelach zawsze jest coś do pogrzebania, jak nie poprawki, to ulepszenia itp.
A dla FC to za wiele lotniska nie trzeba. My na lotnisku to się nudzimy i obieramy inny kierunek  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 My na lotnisku to się nudzimy i obieramy inny kierunek  ;)

 

 

 

 

Chyba wtedy jak choinek zabraknie albo śmigieł  :lol:  :lol:

 

Lub jak nie dmucha te 7 m/s tak jak ostatnim razem  :P  :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 czy koledzy będą chcieli jechać i czy zmieszczą mnie do bagażnika  ;)

 

Masz dziwne zwyczaje. Jedni siedzą w samochodach a Ty wolisz w bagażniku jeździć :D:P 

Ja mógłbym Cie zabrać. Duży samochód, duży bagażnik. Model na fotelu się zmieści :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.