Skocz do zawartości

Breakfast- zimowe loty


zbjanik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Breakfast po "wingliftingu", z nowym corplastowym (tekpolowym) skrzydłem, zmienioną kolorystyką rozpoczyna dalszy ciąg służby. Zamieszczam krótki film, kompilację dwu lotów z wczoraj. Dość mocno to pociąłem bo dużo było kierunku pod słońce- wiało południe. Choć lata nic nie pobije, to i zima ma swoje uroki- można np. startować z zamarzniętych kałuż jak z betonu- ćwiczyłem też touch-and-go, ale nie ma tego akurat na filmie. Widokowo też fajnie, obrazy ziemi są prawie monochromatyczne, niebo natomiast niezmiennie błękitne i tu cytat z Maanamu: "... a słońce wysoko, wysoko świeci pilotom w oczy..." No więc zmrużmy oczy- zapraszam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest wątek o Breakfaście: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/44028-breakfast-samolot-ogolny/ . Najkrócej to styrodurowo coroplastowy górnopłat elektryczny, projekt własny, stylizacja retro. Rozpiętość 1500, silnik Turnigy 1200 kV, śmigło 8x4, pakiety 2200 (teraz tylko niektóre, a wszystkie jak były nowe).  Kamera natomiast to GoClever kupiona w Biedronce- dostałem ją pod choinkę w zeszłym roku- sprawdza się w większości podstawowych zastosowań. Nie lubię tylko "wyginania horyzontu", no i szeroki kąt powoduje silne oddalenie: w rzeczywistości jest bliżej niż pokazuje. Ale nie ma rzeczy bez wad, zwłaszcza, że nie jest to drogi sprzęt.

post-3566-0-36361800-1422883576.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.