Skocz do zawartości

Klatki...


TeBe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Słyszałem o przypadku kiedy gość wrzucił do ogniska żywą mysz, ona resztką sił z ognia uciekła wprost do jego chałupy, która poszła sobie z dymem...

 

Ja też słyszałem o szczurze, który w ten sposób spalił całą wieś .... ;)

A kto powiedział, że pożyteczną istotą nie jest? W łańcuch pokarmowym jest doskonałą strawą np. dla żabek. Cbdo.

 

To dawaj tą Swoją ropuchę :) Jednego mi zje, ale na długo popamięta ;)

 

CDs9fF.jpg

 

AE7efc.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają się nieźle, otworzyłem :

 

hbJCv9.jpg

 

.. ale pogoda ich nie zachęciła do zwiedzania, jeden się wychylił, z 5 zwiedzilo teren i tyle. Od jutra ma się pogoda poprawić to pewnie będzie ciekawiej. Mam film, ale muszę poprzycinać bo bez sensu ładować na YT 1 GB, z czego jest ze 3 minuty do ogladania bo nie kwapiły się wychodzić.

 

6ntTwy.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj o tych 2,5m. Kiedyś układałem drewno w pobliżu uli. Przyszedł właściciel pasieki i narysował kreskę wokół uli (2.5m by pasowało) i powiedział, że to jest strefa bezpieczeństwa ula. Kręciliśmy się cały dzień. Kolega w końcu zapomniał o strefie. Po chwili zaliczył strzała dyscyplinującego :D

 

Fajny masz znaczek ostrzegawczy :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wywal ten domek i zrób ładny z drążonego pniaka. Powiesz, że same się zadomowiły :D

 

Ten przepis to w Polsce czy GB? Znalazłem tylko, że to prawo zwyczajowe. Jak będziesz chciał wypełnić, to potrzebować będziesz pozwolenia na budowę. Powodzenia  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy w PL i ul w PL, ale wiadomo, że sąsiad nie udowodni, że to moja pszczoła ... Taki (chory) kraj, takie przepisy. Wystarczy obecność ula żeby mieć problemy .. w sumie to mam to tam, gdzie większość ma mnie ;) stawiam na naturę a nie ludzkość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No bez dwóch zdań Pawle ujęcia Kiki dużo lepsze niż tamto. Moja się wabi Kitka. Markowe tez nie proznuja :)

 

Baczki maja się świetnie, wylegly juz się malutkie i przy upale potrafią się tak wyroic, ze z daleka je słychać. Niestety musiałem je wczoraj na trochę opuścić, ale są w dobrych rekach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.