Skocz do zawartości

Szukam sponsora


o.patrykmodelarz

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba też wziąść pod uwagę drobną rzecz.. sponsor to ktoś kto oczekuje czegoś w zamian ;) ,osiągów,reklamy,daje coś ale i też na coś liczy co jemu przyniesie korzyść...

Teoretycznie jeśli możesz Patryk coś zaoferować w tym temacie to być może znalazł by się taki sponsor.

Jeśli zaś nie, to raczej poszukujesz darczyńcy/ów którzy w dobrej wierze mogą wspomóc Cię nie oczekując nic w zamian.

Ciężkie czasy ,pewnie będzisz musiał sobie poradzić sam..tzn jak piszą koledzy trochę popracować i zdobyć we własnym zakresie przynajmniej fundusze bo materiały to pewnie nie jeden by podrzucił..

Gdybyś zaś miał już upragnione te modele i naprawdę zbierałbyś na koszty pobytu/wyjazdu na zawody to na bank wiele osób zrobiło by tu zrzutkę na ten szczytny cel- przynajmniej ja coś bym rzucił... :D

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, jak też zaczynałeś od Wicherka, to gdzie on jest bo nie mogę go znaleźć w tym temacie ;) http://pfmrc.eu/index.php?/topic/52440-wicherkomania-tutaj-chwalimy-si%C4%99-swoimi-wicherkami-we-wszelakiej-wersji/

 

Polecę Ci Patryk stopniować sobie ceny modeli. Pisałeś że jesteś w stanie zarobić około 1500 zł rocznie... powiedzmy 1000 przeznaczysz na modelarstwo... już całkiem sporo można za tą kwotę osiągnąć  :)

 

Uwierz mi że droższy model nie zawsze cieszy bardziej, nawet jeżeli masz już zaplanowane starty w zawodach, choć osiągnąć wymarzony cel to jest to  ;) Na twoim miejscu inwestował bym w ''tańsze rzeczy'' aż któregoś dnia uznawszy że jetem gotów sprzedałbym wszystko, i kupił swoje marzenie  :rolleyes:

 

Dokładnie tak jak pisze Rafał, nie miej takiej presji - nawet nie zauważysz jak szybko osiągniesz cel  :)

 

Życzę Ci powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   ALE ja nie jestem modelarzem który szuka pierwszego modelu ja już  latam na rc 3 lata 

  Ja szukam modelu lub kasy na model do zawodów nie do latania na podwórku

  Przecież akrobatką z deperonu za 300 zł nie mam szans w f3a

Na F1A już się trochę znam i wiem jedno Ludzie tam latają modelami za 5/ 6 tyś

Owszem ten tysiak mi wystarczał na modelarstwo ale nie na modele na zawody

Jestem w stanie zaoferować reklamę na modelu podkoszulku 

 

Wicherkiem chyba nie da rady w klasie F3A :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie temat ciężki...modele zawodnicze ,jeszcze te topowe to ogromna kupa kasy a i to nie załatwia tematu..

Może zacznij szukać jakich używanych ,do lekkiego remontu modeli,rozumiem iż to dopiero początek Twojej przygody z zawodami ?

czy już gdzieś startowałeś,masz jakiś sukces ?

 

 

Ogólnie uważam iż należy Ci się pewien szacunek-walnąłeś bezpośrednio o co Ci chodzi,bez owijki,wprost beszczelnie  :)  ale ,pewnie większość młodziaków by też tak chciała napisać ale trochę wstyd,strach że mnie zjedzą.. ;) ,bez wiary w taki cud...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W f1A startowałem Pierwsze zawody w zyciu Suwałki II wicemistrzostwo polski drużynowe

Drugi raź start w swobodnie latających F1H miełem 3 max na 5 i to samo co w Suwałkach

Po wiem strzeże bo mam tego dość

Mi nic nie wychodzi

Chce być wielki w modelarstwie staram sie jak moge ale zawsze coś jest nie tak albo  nie zmieszczę sie  do samochody i nie dam rady być na zawodach albo mi rodzice nie pozwolą i wychodzi ze olewam modelarstwo i mam to gdzieś a ja poprostu już nie wiem co robić (np teraz kolega mi napisał ze instruktor skleił mi rzutkę a ja olałem już 2 trening i nie przyszedłem)


I nie chciałem być bez szczelny

( można usunąć ten temat już nie będę zaśmiecał forum) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Głupi byłem Przyszło mi do głowy i napisałem

No może wcale nie głupi..lepiej uczciwie poprosić,podejść z honorem, mimo realnie małych szans na sukces niż próbować kombinować,-kraść,zdobyć tą kasę w sposób nieuczciwy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.