Skocz do zawartości

Umieszczenie FC względem silników


Y/F-22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym przebudować swoją 250tkę i ją "odwrócić" w takim sensie aby cała górna zabudowa znalazła się na dole. Latam na CC3D i chciałbym zwiększyć stabilność, już samo przełożenie pakietu z góry pod ramę wiele dzisiaj pomogło. Zresztą wtedy mógłbym lepiej sobie poukładać wyposażenie, wygodniej by mi się korzystało z modelu. Pytanie mam takie - czy kontroler musi być na tym samym poziomie co silniki czy może być na półce pod główną płytą z silnikami? Oczywiście symetrycznie względem każdego silnika patrząc od góry ale po prostu parę centymetrów niżej niż płaszczyzna silników.

 

Chodzi mi o taki typ ramy i montaż na dolnej półce CC3D. Czy tak można?

 

61389.jpg

 

 

Tutaj na przykład kontroler jest pod silnikami bo na górną półkę idzie pakiet :

http://i.ytimg.com/vi/Zsff1ZTBe7Q/maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że do góry nogami to nie wiedziałem ... widocznie nie szukałem opcji w programie. Tak czy siak mi chodzi w konwencjonalnym położeniu lecz poniżej poziomu silników. Zastanawiam się czy to nie wprowadzi mułowatości i czy reakcja nie będzie wolniejsza ... wystarczyło przełożyć pakiet z góry ramy (4 cm nad silnikami) tuż pod ramę i stabilność wzrosła o 30-40% bo znajomy się zastanawiał dlaczego mi tak pływa model ... wiedziałem, że pakiet na górze to zło ale nie przypuszczałem, że różnice będą aż takie.

 

To w sumie opcje mam nawet dwie, albo dać na tej samej półce co silniki ale do góry nogami lub dać w standardowym położeniu lecz półkę niżej. Obie opcje mi odpowiadają jeśli o wygodę chodzi ale którą bardziej proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.