Skocz do zawartości

Mini UPS


Duch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i dopiero stawiam pierwsze kroki w tym jakże cudownym hobby, więc proszę o wyrozumiałość.

Mam dosyć dziwne pytanie- mianowicie postanowiłem polatać sobie na śmigłowcu belt-cp i stwierdziłem że mogę nie zdążyć wylądować na końcówce akumulatora i go rozbić. Dlatego się zastanawiałem czy jest jakiś układzik do kupienia lub schemat ideowy takowego ups-a, który przełączy na zapasowy akumulator. Najlepiej jakby był jeszcze system informowania o tym. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w heli ale w samolotach RC mamy coś takiego jak manager zasilania. Działa tak jak piszesz - Duch. Jesli coś się dzieje niedobrego to systemik automatycznie przechodzi na drugi pakiet. Tylko, że w czasie lotu to raczej nie zauważysz przełączenia choć jest dioda na zewnątrz, która o tym informuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.