Skocz do zawartości

FAILSAFE raz jeszcze :)


idfx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:)


Bartku najlepszym FS'em to jesteś TY !! Przypomnij Sobie sytuację na wale jak w ułamku sekundy przejąłeś kontrolę nad modelem :) Do dziś nie wiem jak to się stało, że sam ruszył i w mig to ogarnąłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Bartku najlepszym FS'em to jesteś TY !! Przypomnij Sobie sytuację na wale jak w ułamku sekundy przejąłeś kontrolę nad modelem :) Do dziś nie wiem jak to się stało, że sam ruszył i w mig to ogarnąłeś.

:D

Nawet biorąc pod uwagę nasze hipotezy na forum, do dziś nie wiadomo co się wtedy zadziało. Teraz to śmiech, ale wtedy zdębiałem.

Dobrze, żem się otrząsł co rychlej :P . No i szczęście moje, że akurat nikt nie przechodził. Kolejny przykład, że nie przewidzisz, nie ma bata...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomęczyłem dzisiaj model w realu. Cała dywagacja nie ma sensu. Wcześniej próbowałem Bixlera - Tam SK w bok i SW w górę działało idealnie. Dzisiaj w Handymenie takie ustawienie powodowało bardzo ostry korek. Kontakt z ziemią byłby bardzo bolesny. Zupełnie inaczej było jak dodałem troszeczkę lotek. Korek łagodny i mniej stresujący. Wszystko dzieje się jakby wolniej. Sam SK na modelu wrażenia nie robił, tzn niby skręcał, ale jednocześnie wywijał się na zewnątrz. 

 

 

 

Czyli tak jak pisał Jarek. Ustawić zachowanie w realu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handyman nie jest dobrym przykładem ... jeśli nim latasz to pewnie wiesz jak reaguje na SK :)

 

Po przemyśleniach i waszych podpowiedziach wiem już, że to będzie gaz na zero a stery jeszcze się waham czy na zero czy zamrożone.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.