Skocz do zawartości

SE 5a Historia Modelu


Pioterek

Rekomendowane odpowiedzi

I będziesz tak wklejał wszystko od nowa gdzie się tylko da??!! Rozumiem dopisywać do tematu coś istotnego ale zakładać nic nie wnoszące tematy to już nawet nie lekka przesada...

 

 

Póki jest zainteresowanie nie widzę powodu żeby tego nie robić. Nie wszyscy odwiedzają w zakładkę  "Konwersje spalin na elektryki i elektryczne giganty"  

 

Irku a może wrzuciłbyś coś z własnych filmów, wiem że masz ładne modele !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - jak tylko polecę Fokkerem D.VIII - skala 1/5 -  po zmianie zaklinowania statecznika poziomego to natychmiast dam znać w odpowiednim już istniejącym temacie. To samo uczynię gdy wreszcie polecę Nieuportem 11- skala 1/4 - po pewnych zmianach, Pfalz'em E - skala 1/6 po zmianie wersji średniopłata na górnopłat. O mniejszych elektrykach jak Nieuport 11, Fokker E, dwusilnikowe łodzie latające Aqua Star czy Catalina nawet nie wspominam ale również powiadomię. Natomiast jeśli nie chciałbyś tak długo czekać to już w tej chwili mogę podzielić się wrażeniami i fotkami nowego karabinu czarnoprochowego Mountain kal. 45 ;) ale chyba to Ciebie akurat nie zainteresuje(?) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek - jak tylko polecę Fokkerem D.VIII - skala 1/5 -  po zmianie zaklinowania statecznika poziomego to natychmiast dam znać w odpowiednim już istniejącym temacie. To samo uczynię gdy wreszcie polecę Nieuportem 11- skala 1/4 - po pewnych zmianach, Pfalz'em E - skala 1/6 po zmianie wersji średniopłata na górnopłat. O mniejszych elektrykach jak Nieuport 11, Fokker E, dwusilnikowe łodzie latające Aqua Star czy Catalina nawet nie wspominam ale również powiadomię. Natomiast jeśli nie chciałbyś tak długo czekać to już w tej chwili mogę podzielić się wrażeniami i fotkami nowego karabinu czarnoprochowego Mountain kal. 45 ;) ale chyba to Ciebie akurat nie zainteresuje(?) 

 

A strzelało się z czarnego prochu, strzelało (to poprzednie moje hobby) do dzisiaj wisi na na mojej ścianie Hawken i LaPage był i też Colt Navy. Przyślij mi info na PW chętnie zobaczę.

 

A w głównej sprawie to ..... leć Irek leć !  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!!! to jednak coś nas łączy :D. Mnie wzięło to pod koniec grudnia 14 roku. Wtedy kupiłem Kentucky kal. 45 - karabin. Dziś po 3 miesiącach mam już dwa karabiny i trzy pistolety. A miało być po jednym...

Tak więc ostatnio latam ale na strzelnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.