Skocz do zawartości

Regulator działa od połowy wychylenia drążka


mazur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Regulator Turnigy 30A działa od połowy wychylenia drążka. Na pewno nie jest to problem ustawień w aparaturze bo inne regulatory również Turnigy działają od początku wychylenia drążka. W czym problem?. Regulator był podłączany do karty programowania w celu sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Mam podobny problem,tylko że silnik zaczyna  kręcić się od 80 %. Po standardowej procedurze wejścia w trym kalibracji zaczyna wydawać dzwięk beep-beep-beep z odstępęm około 0.5 sekundy kiedy drazek gazu jest czy to na 100 % mocy czy na 80%. Dopiero po zejsciu przepustnicy ponizej 80 % przestaje piszcześ (beep-beep-beep). W żaden sposób nie chce się skalibrować, pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem podobny problem - gaz działał od 50%. Okazało się że to thrttle cut który ustawiłem na jednym z przełączników nie chciał się dezaktywować. pomógł reset radia do ustawień fabrycznych i ponowne zaprogramowanie rega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.