Skocz do zawartości

Bardzo proszę o pomoc w uruchomieniu modelu!


Mozart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podejrzenie ze masz zle ustawiony model w nadajniku. Z reguly to bibibibibi oznacza ze nie masz na kanale podanego minimalnego sygnalu tylko jakis od beretu. Podepnij serwo na kanal na ktorym masz miec gaz pomachaj dragiem od gazu i bedziesz mial odpowiedz. Jesli to juz sprawdzisz i bedzie ok musisz zaprogramowac w regulatorze zakres ruchu drazka - jak to sie robi to powinno byc w instrukcji. Po tych krokach powinno dzialac.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Święta racja była z tą błahostką! Tak jakoś zapadł mi w pamięć numer innego kanału niż właściwy dla regulatora i właśnie złe podpięcie okazało się przyczyną tego całego zamieszania. Dzięki pomysłowi Piotra nie idę spać w depresyjnym nastroju. Tak więc jutro oblot.

Jeszcze raz Wszystkim dziękuję za pomoc. Cieszę się, że zawsze znajdą się ludzie na tym forum, którym nie szkoda czasu na pisanie i przez to na bezinteresowną pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie u mnie wieje wiatr i pewnie nie dojdzie do oblotu...

Chciałbym się jeszcze zapytać czy to programowanie zakresu gazu (gaz na maxa, włączenie zasilania modelu, gaz na 0%) muszę dokonywać każdorazowo przed lotem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.