Skocz do zawartości

Seaducer Elektro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś mi przyszedł taki regulator ale oddaje spowrotem nie wiem jak to zaprogramować. Niby silnik bezszczotkowy chodzi ale nie na pełnych obrotach na wstecznym zupełnie powoli.

Witam dziś mi przyszedł taki regulator ale oddaje spowrotem nie wiem jak to zaprogramować. Niby silnik bezszczotkowy chodzi ale nie na pełnych obrotach na wstecznym zupełnie powoli.

http://www.ebay.de/itm/301114658679
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest, ale chłodnicy sam do niego raczej nie zrobisz bo są 2 płyty do wychłodzenia. Czemu masz nerwa, wielokrotnie podawałem sprawdzone zestawy, kombinacje a wiele ludzi z uporem maniaka pcha się w najtańszy szmelc. Jak ma być szybko to musi to do siebie pasować. Jaki masz silnik o jakiej wielkości i długośći wirnika. Jakie ma obroty i przede wszystkim jaki masz do tego model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten silnik nie da sobie rady z tym modelem, Zamęczysz go jak i akumulatory. Do tego modelu trzeba silnika 65mm średnicy i 90-100mm długości. Już Tobie to pisałem 3 razy, robisz eksperyment kolejny i kolejny raz przekonasz się, że to nie płynie. Silnik, który pokazujesz nadaje się do ślizgu 80 cm długości i wagi do 2,5 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o elektryczne to masz mały wybór. Tak duże robi Leopard, TP power, Tenshock, Lehner.  Wiem, że jest jakiś Turnigy z możliwością przełączenia na gwiazdę i trójkąt. Tak czy siak żeby napędzić  takiego klamota musisz sporo zainwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz Tobie wyłożyłem zasady doboru napędu. Oczekujesz jednak gotowca bo nie chce Ci się szukać. Ja też do swoich modeli szukam i liczę i niejednokrotnie popełniam błędy , które są drogie. Niemniej proszę to minimalistyczny moim zdaniem zestaw do tak dużego modelu, ten model jest po prostu wielki i do niego potrzeba kilowatów o czym już Tobie pisałem.

Silnik, aktualnie niedostepny , ma możliwość przepiecia w gwiazdę i trójkąt.

https://hobbyking.com/en_us/turnigy-aquastar-t20-3t-730kv-1280kv-water-cooled-brushless-motor.html

 

Regulator

https://hobbyking.com/en_us/turnigy-aquastar-200a-watercooled-sensorless-esc.html

 

Zasilanie, dla połączenia w gwiazdę  przynajmniej 10 ogniw do 12. Dla połączenia w trójkąt 8 ogniw, ale ten regulator tego nie wyrobi.

W tej skali nie ma tanio i nie będzie co byś nie wsadził. Mogę Ci powiedzieć od siebie, na 1 model z napędem elektrycznym porwałeś się z motyką na słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.