Skocz do zawartości

Piknik Modelarski Chodzież 15-16.08.2015


cyrax_ojz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsi modelarze już są :) jak i pierwsze loty również nocne

 

niestety okazuje się że bezpośredni dojazd od 11 jest dość ciężki  i lepiej dojechać przez miasto

https://www.google.pl/maps/dir/53.013226,16.9108085/53.0049423,16.8910303/@53.0100202,16.9045716,16z/data=!4m2!4m1!3e2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza i widoki super :) . Podziękowania dla organizatorów, stanęli na wysokości zadania, a nawet wyżej, ściągając model z jedynego drzewa w pobliżu lotniska  :) .

Niestety, Tomka zabrakło, pewnie nie zdążył z Wicherkiem  :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facebookowa relacja dość obszerna ale nie ma zdjęć z nocnych lotów które ze względu na pogodę odbyły się tylko w nocy w piątku na sobotę

 

post-3050-0-49681200-1439889506.jpg

 

była jeszcze paralotnia ale niestety zanim zrobiłem zdjęcia zawisła na drzewie i zdjęta została dopiero w sobotę rano ale oświetlona prezentowała się w locie znakomicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj zadzwonił do mnie Biniu i zaprosił na modelarskie lotnisko w Chodzieży w najbliższą niedzielę. Koledzy z Chodzieży organizują spotkanie z okazji "umownego" :)  zakończenia sezonu modelarskiego. Bardzo mnie to ucieszyło, dawno tam nie byłem a takiej okazji nie przepuszczę.

Mam nadzieję że pogoda dopisze i spotkamy się w dużym modelarskim gronie.

Do zobaczenia w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.