Skocz do zawartości

Kurierzy - jaki najlepszy?


mrcedes clk

Jaki kurier najlepszy?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kurier najlepszy?

    • DHL
      18
    • Siódemka
      13
    • Master Link ( inaczej też DPD )
      4
    • GLS
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak uważacie jaki kurier najlepiej rozwozi paczki ze sklepów modelarskich internetowych mam na myśli czas dostarczania i pogniecenie paczki. Według mnie to najlepszym kurierem jak do tej pory to była siódemka dostarczyła mi 11 paczek bardzo dobrze w 1 lub 2 dni i niepogniecone ale już ostanio 2 paczki które miała dostarczyć to jedna doszła po tygodniu a 2 po 2 tygodniach ta druga naszczęscie dobrze wyglądał ale ta 1 to była strasznie pogniecona i moje pytanie brzmi jacy kurierzy według was są najlepsi :?: :roll:

Dodam ankiete jak moim zdaniem najpopularniejszymi kurierami.

 

Jeśli są jeszcze inni kurierzy którymi zmawiacie to proszę napiszcie jacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsi są kurierzy OPEK.

 

 

Dla mnie najgorsi! I nie tylko dla mnie, w internecie widnieją prawie same negatywne opinie

 

Kilka przykładów z mojego doświadczenia

1. Dostawa zamiast 24h trwała 4 dni (gdyż jak się tłumaczyli, jeden dzień był świętem, mimo że trzy pozostałe robocze...)

2. Towar został wysłany w czwartek ubiegłego roku przed sylwestrem, dzwoniłem do centrali ogólnokrajowej, potem do wojewódzkiej z pytaniem gdzie jest paczka (a była już sobota), sylwester był w poniedziałek - a paczka zawierała pirotechnikę! więc później to mi było niepotrzebne... Pani się do mnie przyczepia że paczka poszła właśnie "dzisiaj", czyli w sobotę... moje zdziwienie, kłamie sprzedawca czy opek? paczka teoretycznie szła 24h, przyszła rano w poniedziałek (wg OPEKA wysłana w sobotę), ALE, odebrałem, sprawdziłem sobie papierek, data nadania: CZWARTEK

 

Miałem 2 razy styczność z tym kurierem i 2 razy się mocno zawiodłem

 

Za to bardzo polecam siódemkę, z Łodzi z 4hobby.pl paczka wysłana po południu doszła do mnie (podlasie) następnego dnia z rana. Korzystałem w sumie 3 razy z siódemki, i bardzo ją sobie chwalę

 

 

UPS tylko raz mi dowoził paczkę, także bez zakłóceń, no ale raz to za mało by ocenić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak troszkę ot : Modele.sklep.pl zmienił firmę kurierską na GLS. Ciekawe dlaczego .... czyżby Siódemka zawiodła ? A może tak jak wszędzie już wygrały znajomości ? Cena wysyłki będzie nadal taka sama tj. 15 zł, niezależnie od formy zapłaty. Zamiast zmieniać firmy kurierskie wzięli by się za szybkość wysyłek.... 2 dni czekałem i zero odzewu, paczka nie wysłana pomimo prośby o jak najszybszą wysyłkę. Wszędzie pokazane mieli że towar jest na magazynie... Nie wierze żeby mieli aż taki ruch....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak troszkę ot : Modele.sklep.pl zmienił firmę kurierską na GLS. Ciekawe dlaczego .... czyżby Siódemka zawiodła ? A może tak jak wszędzie już wygrały znajomości ? Cena wysyłki będzie nadal taka sama tj. 15 zł, niezależnie od formy zapłaty. Zamiast zmieniać firmy kurierskie wzięli by się za szybkość wysyłek.... 2 dni czekałem i zero odzewu, paczka nie wysłana pomimo prośby o jak najszybszą wysyłkę. Wszędzie pokazane mieli że towar jest na magazynie... Nie wierze żeby mieli aż taki ruch....

 

wydaje mi się ze już dawno ją zmienili bo ostatnią paczkę (chyba w grudniu) dostarczył juz GLS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.