Skocz do zawartości

poszukuje planów Bird of Time


Rometowiec007

Rekomendowane odpowiedzi

 

A tu jeszcze jedne.

Ale naj lepiej było by dla ciebie odkupienie planów od kogoś kto miał wersje kit tego modelu.

Plany z sieci są kiepskiej jakości, linie na planach są gróbe i składają się tak jak by z pikseli co utrudnia dokładne odrysowanie żeberek.

Skalowanie planów też było nie właściwe, nie pamiętam dokładnie ( a plany już wyrzuciłem ) ale na tych z sieci model wychodził z większą rozpiętością skrzydeł.

Jak wydrukujesz plany to zmierz, orginał powinien mieć 297 cm rozpiętości skrzydeł.

BirdofTime.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się żeby kupić gotowe plany w sklepie www.modelemax.pl . Ciężko jest mi oszacować ile i jakich materiałów potrzeba do jego budowy kiedy nie mam planu przed sobą. Gdy by ktoś mógł napisać ile i czego był bym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież koledzy wysłali Ci plany

Zdecydowałem się żeby kupić gotowe plany w sklepie www.modelemax.pl . Ciężko jest mi oszacować ile i jakich materiałów potrzeba do jego budowy kiedy nie mam planu przed sobą. Gdy by ktoś mógł napisać ile i czego był bym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany są z lewej strony nie do odczytania (rozmazane).

Za wydruk zapłacę tyle ile za gotowe, 40zł.

Nie wiadomo czy za pierwszym razem będą oryginalne wymiary więc lepiej jest mi kupić a przy okazji w tym samym sklepie też materiały ponieważ są w przyzwoitej cenie. Tylko ile? Dylemat modelarza, który model i ile materiałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.