Skocz do zawartości

Banggood


Jacekecaj

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie dla kupujących z Banggood - Jak długo może lub powinno trwać order processing - czyli przetwarzanie zamówienia? 

19 sierpnia zrobiłem tam mój pierwszy zakup i jak na razie status się nie zmienił. Możliwe, że jestem zbyt niecierpliwy ;) . Płatność oczywiście potwierdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje - chyba wygląda na to, że jednak jestem za mało cierpliwy :(. Zobaczymy z początkiem września.

Napisz do  nich maila z zapytaniem co sie dzieje z zamowieniem, od 9 to o wiele za dliugo.

Czasem na cos czekaja a potem im sie zapomina o danym zamowieniu, ja tak raz mialem, po ponagleniu, na drugi dzien byl status shipped. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegos przedmiotu z Twojego zamówienia nie ma w magazynie. Musisz na przyszłość patrzyć które przedmioty wrzucasz do koszyka. Jeśli jest problem z jakimś przedmiotem napisz na chatcie do nich aby rozdzielili ci przesyłkę. 

Miałem to już kilka razy. Czekałem miesiąc i przedmiot nie trafił do magazynu. Kończyło się zwrotem pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś się przejechałem i nie przyuważyłem, że moich rzeczy nie ma na magazynie a wysyłka będzie możliwa dopiero za X dni ... dopiero na livechacie mi to dali do zrozumienia, że byłem ślepy. Miałem też tak, że była podana data kiedy produkt będzie dostępny a wysyłali mi całość parę dni przed tą datą czyli widocznie biorą poprawkę na to, że towar do magazynu musi przyjść, zostać zaksięgowany, rozpakowany, wrzucony do systemu i dopiero może trafić do czyjejś paczki. Rzecz wcześniej niedostępna miała być na stanie 24-go a całą paczkę wysłali mi 21-go z tymże brakującym wcześniej produktem. A zamówienie przetwarzają zazwyczaj jeden maks dwa dni. Jak zamawiam przykładowo wieczorem/w nocy w godzinach 21:00-23:00 w czwartek to często w piątek o godzinie 14:00 mam już shipped (np. w przypadku fpv'ki). Zazwyczaj zamawiam wieczorami/nocą i na drugi już leci.

 

WAŻNA SPRAWA.

 

Jak otrzymasz paczkę to od razu rozbierz odbiornik. Ta obudowa ma specjalną "szynę" w środku na poprowadzenie płytki odbiornika i ta szyna jest po to aby płytka tak leżała w obudowie aby nie dotykać żadnym elementem tejże obudowy (żeby nie było zwarcia). Zdarzyło mi się, że płytka była włożona odwrotnie i nie leżała w szynie a po prostu była wsunięta do obudowy "odwrotnie" z lekkim luzem przez co dotykała paroma elementami obudowy i mogło się coś zawsze popierniczyć. Wystarczy rozkręcić, sprawdzić czy jest wsunięty w "szynę" i jak będzie źle to wyjąć i wsunąć w to już przygotowane wycięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.