Skocz do zawartości

Co się nada do FPV?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam natomiast wrazenie, ze latanie fpv jest duzo prostsze i latwiej reagowac odruchowo na rozne sytuacje. Chcialem Cie namowic, zebys ladowal smialo w goglach -EasyGliderem to banal. Ja juz podczas pierwszego swojego lotu fpv sie na to odwazylem a pozniej ladowalem bez problemu nawet przy silnym bocznym wietrze. Dalem tez sprobowac polatac Wujowi, ktory tez ma EG - zalozyl gogle w locie, zrobil 2 kolka i gladziutko wyladowal. Odwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale wy rzeczy wymyślacie o 900 mHz na stockowych antenach latałem 600-700 metrów od siebie a po wymianie na gumowe zasięg powinien wzrosnąć nawet 4-6 razy ( tak goście z RCG twierdzą) mi by tam wstarczyło 2 razy tak samo ludzie że wifi mają wpływ na 2.4 ghz ja latałem w scisłym centrum dość dużego miasta i jakoś zyje ... chłopy odwagi .......... ;)

 

p.s. teraz już 40 % ludzi używa umts`u a on chodzi coś około 2.4ghz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.