Skocz do zawartości

RCG 20cc -Problem z regulacją


Eski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i o poradę pytam.

 

 

Posiadam silnik RCG 20cc od pewnego czasu którego za żadne skarby nie mogę wyregulować.

 

 

Wymieniłem świece myślałem , że ta która była oryginalnie z silnikiem jest kiepskiej jakosci.  Wymieniłem olej do mieszanki z benzyną i dalej jest to samo.

 

 

Obecnie staram sie krecić tymi śrubami na wszystkie strony i nic nie jestem w stanie wyregulować co po kilku dniach zaczyna być dość męczące. 

 

 

Silnik odpala bez najmniejszych problemów , jedynie nie może wkręcić sie na wysokie obrony ładnie płynnie, albo się dławi , albo gaśnie. w zależności od tego jak ustawie wysokie obroty. 

Mimo iż minimalnie staram sie krecić tymi śrubkami to i tak nie wiele to zmienia po prostu nie jestem w stanie ustawić go ustawić. 

 

Dziś podczas lotów z bardzo niskich obrotów chciałem wyrwać model w górę i zgasł silnik ( awaryjne lądowanie w krzakach )

 

 

Proszę was o jakieś rady i porady co powinienem zrobić.  

 

Eski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.