Skocz do zawartości

silnik z piły, podkaszarki albo nożyc do żywopłotu??:):):):)


dominatorxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

miło czytać wasze odpowiedzi ale jak to mówią mądry pola po szkodzie:) uważam że przy budowie takiego samolotu nauczę się bardzo dużo, i nie będe robił go na "wyścigi" wszystko powolutku, dokladnie a jeśli będą problemy to od czego mam was :):) mam nadzieje że w trakcie budowy będę mógl liczyć na waszą pomoc :):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do ceny silnika, to możemy się dogadać, ale to na PW proszę, bo może nie powinniśmy o tym gadać publicznie, ew na tel 668387535 lub gg 9015619

 

Skoro jednak to napisałeś to po pierwsze to nie giełda a po drugie to myślę że wykorzystujesz nieświadomość naszego kolegi i szukasz jelenia na swój silnik o którym niedawno pisałeś że ma go Twój znajomy{proponowałeś go dla Tiger-a}teraz masz go już u siebie .

Ciekawe czemu już chcesz się go pozbyć ?

Widocznie coś z nim nie tak ale dla laika może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega nie miał czasu żeby go przetestować, wyjechał za granicę, więc przesłał go dla mnie, i to tyle co mam do powiedzenia na ten temat Olo.

Na tą chwilę mam swego ZDZ i po prostu ten sinik 3W bedzie u mnie na razie leżał bezczynnie, jak nie znajde na niego nabywcy i znajdę trochę kasy to go sam od niego odkupię, a przynajmniej mam taką nadzieję, ale skoro to taki problem dla niektórych z tego forum to może nie powinienem się udzielać??? po prostu chciałem koledze pomóc, ale jak nie to nie, temat zamknąłem, przepraszam jak kogoś uraziłem .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://cgi.ebay.de/Mini-Bike-Dirt-Bike-Pocket-Bike-sw-weiss-Minibike_W0QQitemZ270094805265QQihZ017QQcategoryZ117663QQcmdZViewItem

 

 

u nas na ebay mozna kupic juz za taka cene mimi motorek z silnikiem 49ccm benzynowy jego adaptacja do silnika modelarskiego bedzie dziecinie prosta .....bo wszystkie elementy sa do korpusu silnika srubami przykrecone a po odkreceniu pozostaje nam sam silnik jedynie trzeba zmienic gaznik na Walbro-wski ...

 

 

tak dla chetnych majacych podobny dylemat z silnikami do duzych modeli ...

 

z pozdrowieniami

 

PS. mozna rowniez nabyc i sam silnik kompletny z calym osprzetem w granicach do 80 euro ... czasami i taniej.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.