Skocz do zawartości

Żelazko do oklejania modeli konstrukcyjnych


Łukaszeq

Rekomendowane odpowiedzi

Uzywam zelazka modelarskiego i jestem z niego bardzo zadowolony, ale traktowalbym zakup jego jako cos dodatkowego. Po prostu jak bedzie wolna kaska (wiem wiem, nigdy nie ma wolnej).

A zelazko dostalem z uszkodzona (polamana) raczka od kolegi, ktory nie chcial jej rekonstruowac i kupil nowe. A bylo w pelni sprawne. Raczke naprawilem i tak uzywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Śledzę ten wątek i tez się zastanawiam nad zakupem żelazka do oklejania modeli. Choć jeszcze nie oklejałem nigdy ale ten pierwszy raż musi kiedyś nadejść tym bardziej że ostatnio zamówiłem sobie tartaczka ale to w innym dziale i może w next miesiącu :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ja używam małego żelazka turystycznego firmy Black&Decker model VA 201.Idealnie nadaje się do oklejania modeli. :lol: Posiada pokrętło do regulacji temperatury oraz płaską stopę.Jest lekkie i wygodne. :D A co do opalarki to faktycznie,nie zawsze się przydaje. :? Jak już musimy ją kupić to polecam opalarkę TOPEX, nie droga i jakościowo też całkiem całkiem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.