Skocz do zawartości

Gdzie najlepsza cena na A123 (LiFe)?


Filonxxxl

Rekomendowane odpowiedzi

...elektronarzędzi DeWalt.Ja kupiłem za 360 zł z przesyłką, w pakiecie jest 10 sz A123 2300mA.

Znam temat, akumulator DC9360 ale ostatnio chodzą na Alledrogo po ca. 420-440,- PLN czyli trochę za bogato, biorąc pod uwagę, że jeszcze trzeba czekać na przesyłkę za stanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś dać namiary gdzie po 39zł...

Zanim dziś odpaliłem kompa już mnie wyręczyli, ot potęga netu :jupi:

A ten adres co podałeś to jak na razie nr.2 jeśli chodzi o cenę.

Ja nadal poszukuję jeszcze taniej (w sumie to bardzo się mi nie spieszy, ulotnienie jeszcze potrwa...) choć już te 39,- przy 16,5$ wygląda bardzo zachęcająco, zwłaszcza, że w kraju.

 

A tak ogólnie to wielkie brawa dla Modelemax za unormalnienie cen A123, bo jak na razie to były powyżej 6 dyszek, co już było ceną z deka chorą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

zastanawiam sie nad pakietem do elektro-szybowca o wadze 3,5 kg Fantasy 3,2 m . Mam jeden pakiet 2100 4s KOKAM ale nie nie wiem na ile to wystarczy . Do niego potrzebuje trochę ciągu . Zastanawiam sie czy nie kupic ogniw A 123 ale chyba bu trzeba było 5 szt a może wystarczy 4 ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i zdecydowałem się; w środę zamówiłem 4 ogniwa 2300mAh, a dziś rano odebrałem przesyłkę. To się nazywa szybka realizacja - oczywiście mówię o sklepie modelmax. Gdybym miał wtyczkę do balancera na 4 piny to zaraz bym je spakietował, i sprawdził w działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

 

Z HC wychodza dosc ekonomicznie, w tym sklepie zrobilem juz 17 zakupow i jak do tej pory nie mialem zadnego problemu. Z drugiej strony , poniewaz chce zrobic pakiet z 4 akumlatorkow , te z drugiego linku takze sa interesujace ale w przeliczeniu wychodzi troche drozej. Oczywiscie nalezy doliczyc koszty przesylki co wplywa na koncowy koszt zakupu. Odnosnie HC , gdzies wyczytalem ze jakosc tych akumlatorkow ma wiele do zyczenia. Moze sie myle ale gzies na jakims forum wyczytalem ze nalezy na nie uwazac.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powracam do tego watku bo mam zamiar zrobic nowy zakup w UH i byc moze przy okazji zakupic akumlatorki Life ktore maja na skladzie . Dlatego tez ciekaw jestem jaka maja opinie akumlatorki ktore sprzedaja w tym sklepie , tak jak pisalem wczesniej zastanawiam sie czy kupic w UH czy tez RC Lipos.Roznica w cenie nie jest duza ale wykorzystujac okazje moglbym dolaczyc je do paczki

 

 

 

 

 

W HC wychodzi ok 72 $ zas w RC Lipos 90 $ czyli odpowiednio ok 51€ i ok 63€ czyli roznica nie jest az tak znaczna i w tym drugim przypadku jest zrobiony caly pakiet , nie trzeba nic lutowac. Mysle ze po wakacjach jak zostanie troche kasy to kupie te za 63 €

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.